تبليغات X


بشقاب پرنده ها :: ufo:: موجودات فضایی

آدم فضایی ها وجود دارد یا نه ؟

تا حالا شده شب بخوابی صبح بیدار شی ببینی نصف مزرعه ذرت یا گندمتو نیست و به جاش یه علامت هندسی هک شده . عجیبه ولی واقعیت داره . عکس هایی که می بینین گویای این حرف منه به نظر شما چی میتونه یه شبه همچیت علامت هایی به وجود بیاره . ( بعضی ها میگن آدم فضایی ها برای جهت یابی روی زمین این نشانه ها را می گذارند شما چی فکر می کنید ؟ )

 

+ ; ۳:٥٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

نجوم برای همه

هرکولس:

هرکولس یک قهرمان افسانه ای یونانی است که بسیار شجاع وقوی بود.او توانسته بود12کار غیرممکن را انجام دهد.او یک شیر ویک هیولا راکشته بود.او اصطبل خیلی کثیف پادشاه آوگیس را به راحتی در یک روز تمیز نموده بود.او به کمک تغییر مسیردورودخانه وفرستادن آب به میان اصطبل،این کار را کرد.هرکولس همه وظایفس را به خوبی انجام داده بود.یعنی همه12کاررا گه هیچ کس نمی توانست انجام بدهد،اوانجام داد.

 

جباریااوریون:

تصور شده که اوریون بزرگترین شکارچی در دنیا بوده اس.در برجها وصور فلکی بازویش را خیلی بلند کرده ویک چماق یا گرز را نگه داشته ویک شمشیر به کمربندش آویخته است.به نظر می رسد سگهای اوریون می خواهند پاشنه های اورا گاز بگیرند.آنها صورتهای فلکی کانیس بزرگ وکانیس کوچک(سگ بزرگ وسگ کوچک)هستند.بنا به افسانه،اوریون به وسیله یک عقرب نیش زده شد ومرد.وقتی صورت فلکی عقزب در قسمت دیگر آسمان نمایان می شود اوریون غروب می کند.

 

پرسیوس(برساوش):

پهلوان پرسیوس سر دیو مدوزا را برید.مدوزا به هرکس که نگاه می کرد اورا تبدیل به سنگ می نمود.طبق افسانه پرسیوس در نبرد با مدوزا زیرکانه سپری آینه سان به دست گرفت تا بدون اینکه مجبور شود مستقیما"به مدوزا نگاه کند ،جان اورا بگیرد درصورت فلکی پرسیوس،او سر مدوزا را در یک دست ویک سپر را در دست دیگر گرفته است. همین که پریوس سر از بدن مدوزا جداکرد اسب بالدار سفید(پگاسوس)از گردن مدوزا بیرون جهید.

پرسیوس  وقتی به خانه باز می گشت شاهزاده آندرومدا،دختر کیکاووس وملکه بر تخت(ذات الکرسی)را در زنجیر یافت که به سنگها بسته شده بود تا طعمه هیولای دریایی(قیطس)شود.برساوش با زیرکی،کله مدوزا را در برابر چشمان قیطس گرفت که باعث شد هیولای دریایی به سنگ تبدیل گردد.به این ترتیب آندرومدا(زن در زنجیر)را از خطر مرگ رهانید.

 

شلیاق:

این دستان از ارتباط این صورت فلکی با چنگ آریون سخن میدارد،اما بقیه بیشتراز چنگ اورفئوس،پسر خدای آپولووکالیوپ، یکی از الهه های ذوق وادب صحبت می کنند.او با اوریدایس کمی پس از ازدواج توسط گزش ماری زندگی را بدرود گفت.اورفئوس از شدت غم وغصه به اعماق زمین رفت وتنها چنگش را به همراه برد.او می توانست در سطح زمین حیوانات ودختران را افسون سازد ودر زیر زمین،سربروس ،سگ چند سر،کارن،کشتی بان رودخانه استپکس ،ماری با پوشش خز وسرانجام حکمران زیر زمین،جهان مردگان را طلسم کرده بود.آنها تصمیم گرفتند که اوریدایس را به زمین برگردانند به شرطی که او پشت سر همسرش راه برود و اورفئوس نیزبه پشت سرش نگاه نکند.اوریدایس اشتباها"می دود واورفئوس پشت سرش رانگاه می کند او با انجام این کار هرگز بخشیده نشد.او همسرش را دید.آنها به سمت یکدیگر آمدند اما پس از آنکه اوریدایس اورا در آغوش گرفت ذوب شد.اورفئوس 7ماه سرگردان بود ودر این مدت آواز می خواند وچنگ می نواخت درختان وگلها به دنبال او راه می افتادند وجانوران وپرندگان برای شنیدن آوازش دورش جمع میشدند.یک دسته از زنان مست ودیوانه با او برخورد نمودند واو از نزدیکی به آنها امتناع کرد.آنها نیز به او حمله ور شدند وموهایش را کندند واعضای بدنش را تکه تکه کردند وسرش را با خود به جزیره لسبوس بردند.باقیمانده جسدش در تریس دفن گردید.آپولو از بهشت به زمین آمد وچنگ را در آسمان نهاد.

 

 

اسد :

: در افسانه ها آمده است که او مشهور به شیر نمیا ( Nemea ) بوده و بدست هرکول کشته شده است. نمیا شهری بوده که این شیر در آنجا در غاری دو دهنه رندگی میکرده است. او یک شیر زخم ناپذیر بود که از قول برخی از داستانها توسط غول تیفون یا سگ Orthrus و یا بخاطر Selene خدای ماه زخم ناپذیر شده بود. آپولودورس می گوید: این شیر فرزند تیفون، بزرگترین هیولای عالم است.
هرکول در اولین ماموریت خود زمانی که با تیرکمان به سوی او تیری رها کرد متوجه شد که تیرها به او کارگر نیست. هرکول به تعقیب شیر رفت ولی شیر در غارش مخفی شد سپس هرکول دو ماه به جستجوی شیر پرداخت و او را در غار پیدا کرد و گروه خود را بهمراه حیوانات به درون غار برد و یک دهنه غار را بست و به طرف دهنه ی دیگر رفت و با شیر درگیر شد و گلوی او را گرفت و خفه اش کرد. هرکول برای پوست کردن حیوان از پنجه های خود او استفاده کرد و پوستش را کند و بعنوان غنیمت جنگی برتن نمود و بعد از آن لاشه شیر را گرفت و بروی شانه های او جشن پیروزی برپا کرد.
در عین حال کاری که از هرکول سر زد دقیقا بوسیله گیل و گمش خدای خورشید نیز انجام شده بود. برخی می گویند که ارتباط این صورت فلکی با خدای خورشید حاصل انطباق این صورت فلکی در منطقه البروج بابلی با انقلاب تابستانی است. صورت فلکی اسد در تاریخ مصر جایگاه طلوع خورشید پس از آفرینش آن میباشد و از این رو به آن خانه خورشید نیز می گویند.

+ ; ۳:٥٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

به ادم فضایی اعتقاد داری ؟

وزارت دفاع بریتانیا برای نخستین بار آرشیو محرمانه ای از اسناد مربوط به مشاهده اشیای ناشناس پرنده را در اختیار عموم قرار داده است.این اسناد که می توان آنها را از سایت “آرشیو ملی” بریتانیا دانلود کرد، به دوره زمانی بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۷ مربوط می شود.

از جمله این اسناد می توان به تصاویر نورهای عجیب و غریب در آسمان و همچنین اجرام غیرمعمول که توسط مردم، نیروهای مسلح و ماموران پلیس مشاهده شده، اشاره کرد.

در میان نوشته ها، خاطرات مردی وجود دارد که جزئیات “تماس فیزیکی و روانی” خود را با موجودات فضایی سبز رنگ از هنگام کودکی توضیح می دهد. نویسنده می گوید که یکی از آن موجودات به نام “آلگار” هنگامی که در سال ۱۹۸۱ می خواست با دولت بریتانیا تماس برقرار کند، توسط موجودی از یک نژاد دیگر کشته شد.

هشت فایلی که در دسترس عموم قرار داده شده بخشی از ۲۰۰ سندی است که در چهار سال آینده منتشر خواهد شد. در ماه اول این اسناد به صورت مجانی قابل دانلود است.سخنگوی آرشیو ملی بریتانیا گفت که این اسناد پس از دریافت درخواست های متعدد، طبق “قانون آزادی اطلاعات” و در راستای شفافیت سازمانی توسط وزارت دفاع بریتانیا منتشر شده است.

بیشتر این اسناد که قبلا محرمانه بودند، شامل نامه هایی است که مردم به ادارات و مقامات دولتی، از جمله وزارت دفاع و نخست وزیر وقت مارگارت تاچر، فرستاده بودند.در یک سند دیگر، تجربه های یک مرد ۷۸ ساله آمده است و گفته می شود که وی در سال ۱۹۸۳ در منطقه همشایر بریتانیا موجودات فضایی را دیده است.

او گفته است که وارد سفینه فضایی شده و سپس موجودات فضایی درباره سنش از او پرسیده اند. بعد به او گفته شده: “می توانی بروی. تو برای کاری که ما در نظر داریم خیلی پیری.”

در خبری دیگر آمده است که ستاره شناس ارشد واتیکان گفته است که نمی توان منکر وجود حیات در مریخ شد. گابریل فیونز، در روزنامه واتیکان نوشت که موجودات هوشمند مخلوق خداوند می توانند در فضا وجود داشته باشند.این پدر روحانی مسئول رصد خانه واتیکان و یک ستاره شناس مشهور است. به گفته او جستجو برای یافتن حیات در فضا، با ایمان به خداوند در تناقض نیست.

منبع:balatarin.com

+ ; ٤:٢٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی ها را قبل از واقعه ببینید
سلام و خداحافظ به تمام بچه ها و شاید آخرین خبر دو ماه آیندم باشه پس می خوام سنگ تموم بزارم . اگه می خواهید این شب ها ادم فضایی ببینید کافی 3 ساعت قبل از اتمام بین الطلوعین ( اذان صبح ) به مشرق خود نگاه کنید آن گاه ستاره ای درخشان با قدر پایین می بینید که جنوب شرقی آن دو ستاره کمنور را می بینید که کمنورتره زحله :) . این شب ها دوباره زهره بر آسمان فرمانروایی می کند . چندی پیش ( سه سال پیش ) گروهی از مردم این واقعه یعنی پر نور شدن زهره را به فال نیک گرفتند و همه جا از آدم فضایی ها پر شد ( ناگفته نماند که حق هم داشتند ) حال دوباره در 23 سپتامبر یا 1 مهر ماه 1386 همان اتفاق تکرار می شود ولی مطمئنا این گزارشات کمتر خواهد بود چون افراد کمی ساعت 5 صبح از خانه بیرون می روند . آلوده بودن جو شهر ها باعث پایین آمدن سیینگ یا موج دار شدن نور جسم می شود که این ابهام را به وجود می آورد که جسم حرکت می کند . ( نیروی هوایی آمریکا در 2 دهه اخیر چند بار جنگنده های خود را برای این قضیه به پرواز در آورده است که سه بار یه طرف دشمن فرضی ( زهره ) شلیک شده است ) این اتفاق سه سال پیش نیز در ایران افتاد و جنگنده های نیروی هوایی ایران به طرف زهره بیچاره شلیک کردند ) این در حالی است که مسئولان از این قضایا به وجد آمده اند و شاید به خواهد با انجام عملیاتی سیاره زهره که تقریبا هم اندازه زمین است را با موشک های هسته ای از گیتی محو کنند . من همین امروز صبح با مبایل 6630 به راحتی توانستم از زهره عکاسی کنم ( بدون نوردهی و یا نایت ورژن ) شما هم شانستان را امتحان کنید هم اکنون زهره و زحل هر دو در صورت فلکی اسد هستن
+ ; ٤:٢٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

وقایع فرودگاه ژنو

ظاهرا" موجودات فضایی (از این به بعد میگم اشیاء پرنده چون صحیح تره) به هوانوردی و هواپیمایی علاقه دارند چون چند مورد در این زمینه داستان خوندم که اتفاقا" یکیش هم در ایران اتفاق افتاده بود 7-8 سال پیش فکر میکنم که یکی از خلبانان ایرانی (البته 3 تا خلبان بودن که فقط یکیشون موفق شد اون شیء رو گم نکنه) با یک هواپیمای جنگنده ی خیلی پیشرفته (سری F بود)به مدت چند ساعت اون اشیاء رو تعقیب کرده بود که یه لوح تقدیری هم گرفت البته مفصله اگه عمری باشه و فرصت شد و دوستان استقبال کردند (آخه خداییش سرم شلوغه) حتما" میگم . داشتم میگفتم این اشیاء به هواپیما و فرودگاه و اینجور چیزا علاقه مندند یه داستان دیگه هم از فرودگاه تورین هست (این هم اگر عمری بود میگم) وداستان های دیگه .
♦   ♦   ♦
14 مه 1969 بود که آقای دو سارزان (de Sarzens) این چنین نقل می کند :
 در حال انجام وظیفه در شیفت شبانه بودم و ساعت دقیقا"12:34 رو نشان می داد . بیرون رفتم تا دمای محیط رو بسنجم . با تعجب بسیار در فاصله ی 800 متری و ارتفاع حدود 700 متر در جهت شمال شرقی شیئی نورانی مشاهده کردم .
 - چگونه می توانید فاصله ها را اینقدر دقیق بیان کنید ؟
من اینجا را خوب می شناسم . کمی قبل از این که متوجه وجود این شئ شوم هنوز منتظر فرود یک هواپیما بودیم و چراغ های باند فرودگاه روشن بود . من برای شناسایی محل شئ علایم دقیقی داشتم و برای حدس زدن ارتفاع آن از سقف ابر ها استفاده کردم .(دمش گرم عجب هوشی داشته!) یک توده ی متراکم از ابرهای استراتوکومولوس (شرمنده پریدم وسط یه بهانه ای شد که در مورد یکی از خصوصیات جالب ایر کومولوس cumulus توضیحی بدم احتمالا" این ابرهارو زیاد دیدید شبیه گل کلم هستن وقتی جلوی خورشید رو میگیرند وسطشون تیره میشه دورشون روشن ) میگفتم (میگفت!) این توده در 900 متری تشکیل شده بود . شئ مزبور که به شکل بیضی بود در زیر ابرها در سکون مطلق بود و من فرصت پیدا کردم تا از دوربین دوچشمی قوی خودم استفاده کنم متاسفانه نه تلسکوپ و نه دوربین عکاسی در اختیار داشتم . با کمک دوربین حدود 25 دقیقه شئ رو مشاهده کردم و شئ حدود 34 دقیقه (ثانیه اش هم میگفت!) خودش رو در آسمان نشان داد . چیزی که من رو کنجکاو کرده بود این بود که در این شئ چیز جامدی هم وجود دارد که متاسفانه چیزی نفهمیدم .
- آیا شئ قادر به حفظ تعادل خود بود ؟
کاملا" . ابعاد شئ رو اینطوری حدس زدم : طول حداقل 10 متر . ارتفاع حدود 3.5 متر .
همچنین روشنایی شئ مرتبا" و به سرعت (هر یک هزارم ثانیه) قطع و وصل می شد .
پس از مدتی رو شنایی شئ ناگهان زیاد شد و در امتداد 30 متر در جهت جنوب شرقی و به همان صورتی که زیر ابرها بود به حرکت در آمد . ابتدا چند درجه به سمت زمین سرازیر شد تا سرعتش افزایش یابد سپس از توده ی ابرها بالا رفت و آن توده هم به سمت بالا رفت (چون از ابرها رد شده بود ابرها رو هم به طرف خودش کشید).

در ضمن این شئ ذیشعور طوری قرار گرفته بود که مسیر هواپیما را سد نکند و چنین می نمود در یک موقعیت استراتژیک قرار گرفته تا در صورت لزوم از خود دفاع نماید .

 

یه چیزه دیگه :  این فرد در امر مشاهده فردی ماهر است .
همچنین ایشون هم گفتند (مثل داستان اول) در آخر کار که می خواست از توده ی ابر بالا برود سرعتش ناگهانی زیاد شد .
منبع:tebyan.net
+ ; ۳:٥٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجودات خیالی فضایی

بیشترین پرسشی که در چند هفته اخیر دریافت شد (منظور در روزنامه شرق)، در باره موجودات فضایی و بشقاب پرنده‌ها بود. نگارنده علیرغم اینکه تمایلی به بررسی موضوعی که از اصل و اساس غیرعلمی و خیالی است، نداشت؛ اما ناچار دید که مطالب این هفته را به آن اختصاص دهد.

انسان از دیرباز در اندیشه یافتن و شناختن موجودات ذی‌شعور دیگری در روی زمین و یا در آسمان‌ها بوده است. کنجکاوی قابل ستایش و سیری‌ناپذیر، در طول هزاران سال انسان را خسته و مأیوس نکرده است. اما تاکنون نتیجه همه این کاوش‌ها فقط «هیچ» بوده است و هنوز از پس این زمان درازآهنگ بر روی نقطه آغاز ایستاده‌ایم. آگاهی‌هایی که انسان امروز از بزرگی و عظمت غیر قابل تصور کیهان، با گستره‌ای در حدود چهارده میلیارد سال نوری دارد، به او اجازه نمی‌دهد و نباید هم بدهد که بپندارد خود به تنهایی باهوش‌ترین موجود جهان است. این احتمالی غیر علمی نیست که تصور کنیم به همان نسبتی که جهان پیرامون ما از ما بزرگتر و بسی پرشمارتر است، موجودات دیگری نیز وجود داشته باشند که هم از نظر تعداد و تنوع و هم از نظر توانایی‌های فکری از ما پیشی داشته باشند. همچنین ممکن است که این موجودات تصور شده ما، نه در فاصله‌ای بسیار بعید که حتی در نزدیکی ما باشند. اما درکی که ما از پدیده هنوز غیرقابل توصیف و تعریف‌ناپذیر «زمان» و «مکان» داریم، با درک آنان متفاوت باشد و این خود موجب ناکارآمدی ابزارهای «شناخت‌شناسی» ما از آنان شود. ما بر روی زمین با جاندارانی آشنا هستیم که طول عمر آنان از چند ساعت تا چند صدسال متغیر است. آیا همه آنان از مفهوم زمان همان درکی را دارند که ما داریم؟ آیا موجوداتی وجود دارند که عمر آنان کسری از ثانیه یا حتی هزاران سال باشد؟ در اینصورت آیا ما قادر به درک حضور آنان خواهیم بود؟ اینها و بسیاری احتمال‌ها و اندیشه‌های دیگر که در اینجا فرصت پرداختن بدان نیست، پرسش‌هایی حل نشده اما کماکان زنده و پویا در ذهن بشر هستند.

ادامه مطلب
+ ; ۳:٥٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی‌ها در ماه

در سال 1969 سفینه <آپولو >11 به ماه فرستاده شد. گروه فضانوردان از جمله <آرمسترانگ>، <کالینز> و <اولدرین> پس از چندین ساعت حرکت به سوی ماه، خبر دادند که چند گلوله نورانی اطراف پایه‌های سفینه هستند و با همان سرعت به دنبال آن حرکت می‌کنند. این گزارش کارکنان مرکز کنترل را نگران کرد. سه روز گذشت و هیچ انفجاری رخ نداد و آنها به ماه رسیدند.
دستیار آرمسترانگ سالها بعد در این باره می‌گفت: <گلوله‌های نورانی در فاصله سه فوتی ما بودند. سه بشقاب پرنده به قطرهای پانزده تا سی‌متر. مثل این که از یک مخزن اصلی جدا شده بودند. صداهای عجیبی از فرستنده‌ها می‌آمد. آرمسترانگ موج فرستنده را عوض کرد و به اوپراتور گفت: <می‌خواهم بدانم جریان چیه؟> اوپراتور خبر نداشت چه شده است و پرسید: <چی شده؟ آنجا اوضاع خوبه؟> یکی از فضانوردان گفت: <قربان، یک چیزهای بزرگی کنار دهانه انفجار سفینه هستند. خداوندا! مثل این‌که روی آن نشسته‌اند. انگار از روی ماه دارند به ما نگاه می‌کنند.> پنج ساعت بعد که روحیه‌ها کمی بهتر شد آرمسترانگ و اولدرین تصمیم گرفتند از سفینه خارج شوند و به کالینز گفتند در سفینه آماده بماند تا در صورت بروز خطر به سرعت از ماه فرارکنند. دو فضانورد از سفینه خارج و در تاریکی گم شدند. در حالی که خانواده‌هایشان با چشمان هراسان بر روی زمین به مونیتورها خیره مانده بودند. زمان به کندی میگذشت تا این‌که بالاخره آرمسترانگ و اولدرین باز گشتند و آرمسترانگ آن جمله تاریخی را گفت <برای یک مرد قدم کوچکی است ولی برای بشریت پرشی بلند.> آنها اثری از آن شی‌های فضایی پیدا نکرده بودند اما سالهای پس از آن فضانوردان بارها و بارها چیزهای مشکوکی را در اطراف خود دیده‌اند.

آیا فضایی‌ها وجود دارند؟
در حالی که هرگز سند مطمئنی از وجود موجودات سیارات دیگر در دست نیست ولی بسیاری از مردم نمی‌توانند قبول کنند که در کهکشانی به این بزرگی که اندازه آن در حدود صد هزار سال نوری است، هیچ موجود زنده دیگری نباشد. این موضوع تا حدی پیش رفته است که در سالهای اخیر توجه خیلی‌ها به دولت آمریکا و ارتباط آن با فضایی‌ها جلب گشته و در این رابطه داستان‌های زیادی بر سر زبانها افتاده و فیلم‌های زیادی ساخته شده است و راست یا دروغ افراد بسیاری گزارش داده‌اند که با چشمان خود آدم فضایی‌ها را دیده‌اند.

+ ; ۳:٥۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجودات فضایی؛ واقعیت یا خیال؟

بیش از پنج میلیون سال است که هرازگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده‌ها و انسانهای فضایی گزارش شده است. تاکنون هزاران برگ پرونده محرمانه برای اثبات وجود این پدیده‌ها تحت بررسی قرار گرفته‌اند ولی هنوز هم بسیاری از جوانب مربوط به <فضایی‌ها> ناشناخته باقی مانده است. موضع دانشمندان نسبت به این گزارشات نیز وضعیت را بغرنج‌تر می‌نماید. به نظر می‌رسد که آنها میل دارند این حرف‌ها را رد کنند ولی باز هم چندان به حرف خود اطمینان ندارند. فضایی‌ها ارتباط نزدیکی به ارتش، علوم و سیاستهای تحقیقاتی قدرتهای جهانی دارند و این موضوع در برخی از مدارک محرمانه موسسات سری دولت‌هایی همچون آمریکا مثل Cia، Fbi، وزارت اطلاعات، ناسا و > Noradفرمانداری دفاع هوایی آمریکای شمالی) وجود دارد.


برخی بر این باورند که این موسسات نه تنها از وجود فضایی‌ها آگاه هستند بلکه سعی دارند تکنولوژی‌هایی شبیه به تکنولوژی فضایی‌ها را نیز بسازند و ظاهرا به دانشمندان گفته شده است چشم خود را بر روی این موضوع ببندند و در نتیجه موسسات سری به راحتی آزمایشات مخفی خود را انجام می‌دهند.
<لئوناردو اسپرینگ> فضایی‌شناس آمریکایی از طریق منبعی موثق >که میل دارد نامی از او ذکر نشود) مدرکی به دست آورد که حکایت از وجود موجودات فضایی داشت. این مدرک متعلق به شانزدهم جولای سال 1947 است و ظاهرا قطعه‌ای از یک <شی پرنده> است. در آن سال پس از کشف این شی وقتی واحدهای نظامی و نیروی هوایی آمریکا این قطعه را مورد بررسی قرار دادند، به این نتیجه رسیدند که به دلایل مختلفی ممکن نیست ساخت کشور آمریکا باشد و با اطلاعات دقیقی که دارند، شوروی نیز نمی‌توانسته آن را بسازد. وقتی کارشناسان نظامی آن شی را دقیق‌تر مورد بررسی قرار دادند، قطعه‌ای شبیه به یک موتور اتمی درون آن یافتند. احتمالا این نیروگاه شبیه به یک تبادلگر حرارتی عمل می‌کرده است. یک قطعه پرنده نیز در قسمت جلویی این شی قرار دارد. دلایلی در دست است که نشان می‌دهد این شی با کنترل از راه دور هدایت می‌شده است. آیا این وسیله دلیلی بر وجود آدم فضایی‌های کاملا پیشرفته نیست؟ و به گفته این محقق جالب اینجاست که آن موسسات سری ابرقدرت‌های دنیا از این وسیله بهره گرفته‌اند و از روی آن بمب‌های اتمی را ساخته‌اند.

منبع:khodemoni.ir

+ ; ۳:٥٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

به موجودات فضایی اعتقاد دارید؟

وزارت دفاع بریتانیا برای نخستین بار آرشیو محرمانه ای از اسناد مربوط به مشاهده اشیای ناشناس پرنده را در اختیار عموم قرار داده است.
این اسناد که می توان آنها را از سایت "آرشیو ملی" بریتانیا دانلود کرد، به دوره زمانی بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۷ مربوط می شود.
از جمله این اسناد می توان به تصاویر نورهای عجیب و غریب در آسمان و همچنین اجرام غیرمعمول که توسط مردم، نیروهای مسلح و ماموران پلیس مشاهده شده، اشاره کرد.

در میان نوشته ها، خاطرات مردی وجود دارد که جزئیات "تماس فیزیکی و روانی" خود را با موجودات فضایی سبز رنگ از هنگام کودکی توضیح می دهد. نویسنده می گوید که یکی از آن موجودات به نام "آلگار" هنگامی که در سال ۱۹۸۱ می خواست با دولت بریتانیا تماس برقرار کند، توسط موجودی از یک نژاد دیگر کشته شد.

هشت فایلی که در دسترس عموم قرار داده شده بخشی از ۲۰۰ سندی است که در چهار سال آینده منتشر خواهد شد. در ماه اول این اسناد به صورت مجانی قابل دانلود است.

سخنگوی آرشیو ملی بریتانیا گفت که این اسناد پس از دریافت درخواست های متعدد، طبق "قانون آزادی اطلاعات" و در راستای شفافیت سازمانی توسط وزارت دفاع بریتانیا منتشر شده است.
بیشتر این اسناد که قبلا محرمانه بودند، شامل نامه هایی است که مردم به ادارات و مقامات دولتی، از جمله وزارت دفاع و نخست وزیر وقت مارگارت تاچر، فرستاده بودند.
در یک سند دیگر، تجربه های یک مرد ۷۸ ساله آمده است و گفته می شود که وی در سال ۱۹۸۳ در منطقه همشایر بریتانیا موجودات فضایی را دیده است.

او گفته است که وارد سفینه فضایی شده و سپس موجودات فضایی درباره سنش از او پرسیده اند. بعد به او گفته شده: "می توانی بروی. تو برای کاری که ما در نظر داریم خیلی پیری."
در خبری دیگر آمده است که ستاره شناس ارشد واتیکان گفته است که نمی توان منکر وجود حیات در مریخ شد. گابریل فیونز، در روزنامه واتیکان نوشت که موجودات هوشمند مخلوق خداوند می توانند در فضا وجود داشته باشند.

این پدر روحانی مسئول رصد خانه واتیکان و یک ستاره شناس مشهور است. به گفته او جستجو برای یافتن حیات در فضا، با ایمان به خداوند در تناقض نیست.

منبع:khodemoni.ir

+ ; ۳:٤٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

یک افشاگری انگلیسی ها در مورد آدم فضایی ها

وزات دفاع انگلیس پرونده‌های مربوط به مشاهده "اشیای ناشناس پرنده" یا "یوفو‌ها" UFO را که سابقه آنها به دهه 1970 بازمی‌گردد، منتشر کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری‌ها وزارت دفاع انگلیس چهارشنبه 14 مه (25 اردیبهشت) این پرونده‌ها را به عنوان بخشی از یک طرح چهارساله برای انتقال همه اسناد مربوط به یوفوها به بایگانی‌های‌ ملی این کشور انجام داده است تا افراد علاقمند بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

این اسناد شامل صدها گزارش پلیس از اظهارات شاهدانی از شمال تا جنوب انگلیس است که نورها و اشیای عجیب در آسمان دیده‌اند.

پرونده‌هایی که در این مرحله علنی شده‌اند سال‌هایی 1978 تا 1987 را در برمی‌گیرند. بقیه این اسناد که مربوط به دهه 1950 و سال‌های اخیر می‌شوند، بعدا منتشر خواهند شد.

این پرونده‌‌ها که در حال حاضر در صفحه مربوط به یوفو در وب‌سایت بایگانی‌های ملی قرار داده شده‌اند، از گزارش‌های عجیب و غریب تا موارد اسرارآمیز و غیرقابل‌توضیح را دربرمی‌گیرند.

در یکی از این موارد مرد سالمندی مدعی شده بود که موجودات بیگانه فضایی که کاملا سبزپوش بودند او را با سفینه‌شان به گردش برده‌اند و نهایتا به خاطر سنش از دزیدن او منصرف شده‌اند.

اما گزارش‌های معتبرتری هم در میان این اسناد وجود دارد. از جمله گزارش ماموران یک برج مراقبت در فرودگاهی در ساحل شرقی انگلیس در ساعت 4 بعدازظهر 19 آوریل 1984 در مورد یک پدیده هوایی غیرمعمول.

با اینکه این ماموران آدم‌های حرفه‌ای باتجربه و آرامی بودند؛ اما آنها آنقدر نگران از دست دادن شغل‌های‌شان بودند که تقاضا کردند که نام‌های‌شان از گزارش رسمی حذف شود.

آنها می‌دانستند که هیچکس ادعای آنها در این باره باور نخواهد کرد که یک شیء پرنده ناشناس در فرودگاهی در شرق انگلیس که آنها وظیفه نظارت بر آن را به عهده داشتند، مدتی کوتاه به زمین نشسته است، سپس با سرعت فراوان دوباره به پرواز درآمده است.

این افراد که بیش از 8 سال تجربه کاری داشتند، توصیف کرده‌اند که چگونه در حال راهنمایی هواپیماهای کوچک برای فرود بر روی باند شماره 22 بوده‌اند که یک شیء با نور درخشان برخوردند که که بدون اجازه به یک باند دیگر نزدیک می‌شد.

به گفته یکی از ماموران برج مراقبت این شیء با سرعت زیاد نزدیک شده بود، تماس مختصری با باند شماره 27 برقرار کرده و بعد با سرعتی فوق‌‌العاده با زاویه تقریبا عمودی دور شده بود.

این واقعه یکی از معدود مواردی است که توضیح‌داده نشده باقی ماند.

این پرونده‌ها نشان می‌دهد که شاهدان انواعی از نورهای نارنجی، قرمز، سفید و سبز به اشکال مختلف لوزی، مربع یا میله‌اس شکل را به پلیس انگلیس گزارش کرده‌اند که یک پرسشنامه 16 سوالی استاندارد برای موارد مشاهد اشیای پرنده ناشناس دارد.

کارشناسان می‌گویند اغلب موارد گزارش اشیای ناشناس پرنده به چراغ‌های هواپیماها، ستاره‌ها و سیاره‌های درخشان، ماهواره‌ها، شهابسنگ‌ها، سفینه‌های فضایی و مانند اینها مربوط می شود و قابل توضیح هستند.

به گفته کارشناسان این پرونده‌ها بیانگر رویکرد عملگرایانه وزارت دفاع انگلیس به گزارش‌ها در مورد یوفوها است.

از دیدگاه دولت انگلیس این یوفوها تنها به این علت ارزش بررسی داشتند. که ممکن بود تهدیدی برای امنیت ملی باشند و هنگامی که مشخص می‌شد که آنها هواپیماهای دشمن نیستند، دیگر کسی به دنبال کردن قضیه علاقه‌ای نشان نمیداد

+ ; ٢:٤٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٥ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

مریخ .. کانال..آدم فضایی!!

در سال 1877، اخترشناس ایتالیایی، جیوانی چیاپارلی ( 1910 – 1835 ) برش های صاف و مستقیمی را در سطح مریخ مشاهده کرد که آنها را به ایتالیایی canali نامید. این واژه اشتباهاً بصورت canals به انگلیسی ترجمه شد در صورتی که ترجمه درست آن channels بود. تفاوت این دو واژه در این است که canals را انسانها می سازند ( manmade )، مانند کانال سوئز، ولی channels حاصل دست طبیعت است مانند کانال مانش. از همین رو بود که فکر حیات هوشمند در مریخ بر سر زبانها افتاد. وجود کانالهایی بر سطح مریخ سخت مورد توجه دانشمندان و داستان نویسان قرار گرفت. پرسیوال لوئل ( percival lowell ) آن را مبنای " مطالعات علمی " خود قرار داد و در اثر خود موسوم به " مریخ و کانالهای آن " ( 1908 ) به آن پرداخت.

ایچ جی ولز ( h.g.wells ) با الهام از وجود کانالهایی بر سطح مریخ داستان قوی و تاثیر گذارش موسوم به " جنگ دنیاها " ( war of the worlds ) را به سال 1908 به رشته تحریر درآورد. در سال 1938 در نیو جرسی آمریکا نمایشی رادیویی بر اساس کتاب " جنگ دنیاها " از رادیو پخش شد که به سبب اجرای خوب و جدی نمای آن مردم وحشت زده نیو جرسی را کهبراستی فکر می کردند زمین مورد هجوم مریخی ها قرار گرفته است به خیابانها کشاند. از زمان انتشار داستان مذکور داستانها و فیلمهای علمی تخیلی بسیاری بر اساس فرض وجود حیات هوشمند در مریخ ساخته شده است. یکی از این فیلمها که درآغاز دهه ی شصتساخته شد فیلم مشهور " سیاره سرخرنگ خشمگین " ( red planet the angry ) نام داشت. تنها در سال 1965 و پس از ارسال سفینه ی فضایی مارینر 4 توسط آمریکا به مریخ و ارسال عکسهای گرفته شده در فاصله کمازسطح مریخ، عقیده وجود کانالهایی ساخته شده بر سطح مریخ از اعتبار افتاد.

فرهنگهای لغت انگلیسی به فارسی تقریباً تماماً از ذکر این اختلاف جدی در معنای این دو کلمه غفلت ورزیده اند. معادلهای کانال،آبراه، تنگه، بغاز،و.. قسمتی از معادلهای پیشنهادی فرهنگهای انگلیسی به فارسی است. در ترجمه این دو کلمه، بعلت نبود معادلی که این تفاوت را نشان دهد، می توان از معادل گسترده استفاده کرد. البته این درصورتی است که این تفاوت تاثیری جدی بر روند داستان یا فیلم داشته باشد.

+ ; ٢:٢٩ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٥ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

دنیای مجازی

گاهی اوقات با خودم فکر می کنم که واقعاً تو این دنیای مجازی چی می خوام ؟!!! اینجا چیکار دارم و دنبال چی می گردم ؟ آیا صرفاً یک لحظه فرار از دنیای واقعی و به قول لاله یک رابطه مسکنی ؟ اینجا آدمهای زیادی هستن. مثل دنیای واقعی. البته خیلی دوست داشتنی تر. چون فقط خوبی هاشون اینجاست. اما اگه بخوای بدی هاشون رو هم ببینی کافیه پاتو از اینجا بگذاری بیرون . اینجا همه کتاب می خونن . خوش تیپن . روشن فکرن. تو سرزمین ناتینگهام و قله های آلپ به دنیا می یان. عاشق پیشه هستن و هیچ حرفی از کثیفی های دنیا نیست. اینجا همه خوبن. نه رادیکالها هستن و نه ... هیچکی به عقاید مذهبیت کار نداره و به خاطر افکار چرتت سرزنشت نمی کنه . اینجا همه میانه رو هستن. همه قربون صدقت می رن و هیچکی زیرآبت و نمی زنه. از هر کی کمک بخوای بهت نه نمی گه و همه اعضای یک گروه مثل اعضای یک خونوادن.  ولی ...

ولی اینجا هم بهشت نیست ... اینجا هم بدی های خودش و داره . همه با شخصیت مجازیشون زنده ان و افکارشون ممکنه فرسنگها ازون دور باشه. اینجا می تونه بهشت آدمهای شکست خورده و ضعیف باشه. کسایی که توی عشق شکست خوردن یا همیشه تو کارشون یک آدم ساده و بدرد نخور بودن. هیچکی نمی تونه واسه یک لحظه تحملشون کنه و یا انقدر بی ریختن که فکرش رو هم نمی تونی بکنی. اینجا می تونن عوض شن و طعم شیرین کسی بودن رو بچشن . مدیر بشن. معاون بشن. نظر بدن و فخر بفروشن . برنده جایزه زیبایی بشن و پسرها رو تحویل نگیرن . کتابهای لنین و مارکس و نقد کنن و اندر باب جملات شریعتی و سروش اظهار نظر کنن . خلاصه کارهایی رو انجام بدن که عمراً مالش هم نیستن . خب اینم یک جورشه دیگه .

بعضی های دیگه اینجا دنبال دوست جنس مخالف می گردن . ما که اهلش نبودیم ولی می گن آخرشه. یک ساعت وقت می گذاری بعد بی چک و چونه ... فکر می کنم راضی ترین گروه همین ها باشن. آقا ول کن این سوسول بازیها رو .   .... رو بچسب .

ادامه مطلب
+ ; ٢:٢٦ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٥ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

کالبد شکافی آدم فضایی

+ ; ٤:۱۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٢ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی

فضانورد سابق ناسا و ششمین فردی که قدم برخاک ماه گذاشت مدعی شد که بیگانگان فضایی نه تنها وجود دارند بلکه شبیه به "ای- تی" قهرمان فیلم علمی تخیلی معروف اسپیلبرگ هستند.

به گزارش مهر، ادگار میچل فضانورد سابق ناسا و ششمین فردی که قدم بر روی ماه گذاشت در اظهاراتی بیان داشت که موجودات فرا زمینی نه تنها وجود دارند بلکه شبیه به "ای تی" هستند.

ادگار میچل 77 ساله توضیح داد: "بیگانگان کوچک هستند و رفتاری دوستانه با چشمانی بزرگ دارند. اگر آنها دشمن بودند ما الان اینجا نبودیم."

براساس گزارش American Chronicle، این فضانورد سابق ناسا افزود: "پدیده بشقاب پرنده (یوفو) واقعی است حتی اگر دولتهای ما در 60 سال گذشته آن را از ما مخفی کرده باشند اما کم کم خبرها می رسند و ما می توانیم از واقعیت آگاه شویم."

وی توضیح داد: زمانی که در ناسا کار می کرده از این پدیده آگاه شده است.

این فضانورد در ماموریت آپولو 14 که سومین ماموریت ناسا به ماه بود شرکت داشت و قدم بر روی ماه گذاشت.

+ ; ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٢ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی ها را قبل از واقعه ببینید
سلام و خداحافظ به تمام بچه ها و شاید آخرین خبر دو ماه آیندم باشه پس می خوام سنگ تموم بزارم . اگه می خواهید این شب ها ادم فضایی ببینید کافی 3 ساعت قبل از اتمام بین الطلوعین ( اذان صبح ) به مشرق خود نگاه کنید آن گاه ستاره ای درخشان با قدر پایین می بینید که جنوب شرقی آن دو ستاره کمنور را می بینید که کمنورتره زحله :) . این شب ها دوباره زهره بر آسمان فرمانروایی می کند . چندی پیش ( سه سال پیش ) گروهی از مردم این واقعه یعنی پر نور شدن زهره را به فال نیک گرفتند و همه جا از آدم فضایی ها پر شد ( ناگفته نماند که حق هم داشتند ) حال دوباره در 23 سپتامبر یا 1 مهر ماه 1386 همان اتفاق تکرار می شود ولی مطمئنا این گزارشات کمتر خواهد بود چون افراد کمی ساعت 5 صبح از خانه بیرون می روند . آلوده بودن جو شهر ها باعث پایین آمدن سیینگ یا موج دار شدن نور جسم می شود که این ابهام را به وجود می آورد که جسم حرکت می کند . ( نیروی هوایی آمریکا در 2 دهه اخیر چند بار جنگنده های خود را برای این قضیه به پرواز در آورده است که سه بار یه طرف دشمن فرضی ( زهره ) شلیک شده است ) این اتفاق سه سال پیش نیز در ایران افتاد و جنگنده های نیروی هوایی ایران به طرف زهره بیچاره شلیک کردند ) این در حالی است که مسئولان از این قضایا به وجد آمده اند و شاید به خواهد با انجام عملیاتی سیاره زهره که تقریبا هم اندازه زمین است را با موشک های هسته ای از گیتی محو کنند . من همین امروز صبح با مبایل 6630 به راحتی توانستم از زهره عکاسی کنم ( بدون نوردهی و یا نایت ورژن ) شما هم شانستان را امتحان کنید هم اکنون زهره و زحل هر دو در صورت فلکی اسد هستند.
منبع:astroz.blogspot.com
+ ; ٤:۱۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٢ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

تمدن فرازمینی

بنا بر عقیده اخترفیزیکدان بلندپایه شوروی سابق ایوسیف شکلوفسکی (Iosif Shklovsky) شاید بتوان تصور نمود که تمدن زمینی در کهکشان ما و حتی در ابرکهکشان منحصر بفرد باشد. استدلال او چنین است: اگر فرض کنیم که تمدنهای بسیاری در جهان موجود هستند. در آن صورت آنها به دلیل اینکه طبیعتا دارای تکامل یکسانی نیستند، باید دارای امکانات علمی ‌و فنی متفاوتی باشند. به بیان دیگر باید تمدنهایی عقب مانده‌تر و پیشرفته‌تر از ما وجود داشته باشد. به ویژه باید حداقل چند تمدن بسیار پیشرفته یافت شود که بتواند انرژی‌های معادل انرژی کهکشان‌هایشان را مهار کند.

میزان فعالیت علمی‌ چنین تمدنهایی به اندازه‌ای است که زمینی‌ها نمی‌توانند از آنها بی‌خبر باشند. ولی از آنجا که زمینی‌ها نتوانسته‌اند نشانه‌هایی از اینگونه فعالیت‌ها را کشف نمایند، بنابراین چنین تمدنهایی وجود ندارد و اگر چنین تمدنهایی وجود ندارد، بطور کلی امکان موجودیت تمدنهای فرازمینی از بین می‌رود. زیرا در غیر اینصورت باید برخی از این تمدنها به تمدنهای بسیار پیشرفته تبدیل شود. علل کشف نشدن موجود فرازمینی دانشمندان دیگر بر این عقیده دارند که علت کشف نشدن تمدنهای دیگر این نیست که آنها وجود ندارند، بلکه این مسئله دلایل دیگری دارد. وسولد تروئیتسکی (Vsevold Troitsky) عنصر وابسته فرهنگستان علوم شوروی سابق فرضیه‌ای را به شرح زیر پیشنهاد نموده است:

ادامه مطلب
+ ; ٤:٠٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

بشقاب پرنده ها

  بشقاب پرنده یا (یوفو) مخفف کلمهUnidentified Flying Object  به معنی جسم پرندة ناشناخته است و اصطلاحاً به اجرام ناشناس پرنده ای گفته میشود که معمولاً  بیضی شکل یا نعلبکی مانند بوده و در آسمان مناطق مختلف دنیا دیده میشوند. در مورد هویت این اجسام اصولاً دو نظر وجود دارد، نظر اول اینکه اینها سفینه های فضایی موجودات غیر زمینی هستند و نظر دوم اینست که این اجسام مجموعه ای از عوامل از جمله شهاب سنگ، بالن هواشناسی، خطای دید، هواپیماهای جاسوسی، و... هستند و به هر حال منشأ زمینی دارند، به عقیده من هر دو نظر درست است ، بسیاری از این اجسام چیزی به جز خطای دید، شهاب سنگ و یا وسایل پرندة ساخته دست بشر نیستند، ولی بدون شک بسیاری از موارد هم نمیتوانند منشأ زمینی داشته باشند چون بسیاری از(یوفو) هایی که گزارش میشوند دارای قابلیت هایی هستند که حتی از لحاظ تئوری هم هیچ وسیلة زمینی نمیتواند داشته باشد.همچنین بسیاری از موارد مشاهدة (یوفو) همراه با مشاهدة موجودات غیر زمینی و حتی ربوده شدن مشاهده کنندگان توسط موجودات غیر زمینی و انتقال آنها به داخل سفینة فضایی و انجام آزمایشات بر روی آنها بوده است

ادامه مطلب
+ ; ٤:٠٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

ربوده شدن سرجوخه اهل شیلی توسط فرازمینی ها !

در 25 اوریل 1977 سرجوخه ارماندو والدوس در برابر چشمان حیرت زده سربازان زیر دستش در دل شب ناپدید شد. طبق اسناد محرمانه ارتش شیلی ان شب یک گلوله بزرگ نورانی در فاصله چند ده متری اتش اردوگاه سربازان ظاهر شده بود و انچخ بعد از ان اتفاق افتاد از طرف ازتش شیلی سخت پنهام نگاه داشته شد. حتی سرجوخه ارماندو والدوس و هفت سرباز زیر دستش را هم در سرویس های ویژه ارتش در جایی نامعلوم تحت نظر قرار دادند و به هیچ وجه اجازه ملاقات و تماس با کسی را نداشتند. در ماه مه 1978 سرجوخه ارماندو والدوس و سربازانش را به محل ان حادثه بردند.ارتش شیلی ورود به منطقه بازسازی شده را ممنوع کرده بود. بالاخره سرجوخه والدوس در 1978 به دلایل نامعلوم از ارتش استعفا داد. و امکان مصاحبه با وی فراهم گردید. مصاحبه کننده نویسنده کتاب ((علم و فرازمینی ها)) بود...

مصاحبه با سرجوخه ارماندو والدوس - محل : امریکای جنوبی شیلی

س : سرجوخه والدوس اکنون که 18 ماه از واقعه می گذرد ایا می توانید دوباره انچه به شما گذشته را شرح دهید؟

ادامه مطلب
+ ; ٤:٠٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

دانشمندان ستاره ای را در کهکشان راه شیری شناسایی کرده اند که می تواند یکی از بهت

این ستاره که در صورت فلکی سگهای شکاری (Canes Venatici) قرار دارد، بسیار شبیه به خورشید است و beta CVn نامیده می شود و به نظر می رسد کلیه پیش شرط های لازم برای ادامه حیات در سیاره های اطارف خود را دارد.

فاصله این ستاره تا زمین 26 سال نوری یعنی در حدود 153 تریلیون مایل است و در راس 5 ستاره ای قرار دارد که ستاره شناسان موسسه Carnegie واشنگتن معتقدند می توانند مراکز اصلی تحقیقات جدید برای برقراری ارتباط با دیگر موجودات هوشمند باشند.

دکتر ترن بال (Turnbull) توانسته است از میان 17129 ستاره ای که شرایط فیزیکی آنها در حدی است که موجودات زنده هوشمند می توانند در آنها زندگی کنند، 5 ستاره را برای تحقیق بیشتر انتخاب کند. او می گوید که انتخابش تنها بر اساس ویژگی های ستارگان بوده و معتقد است که تک تک ستارگان با هم تفاوت دارند و همه آنها شبیه خورشید نیستند.

او معتقد است که اولین معیار برای انتخاب یک ستاره این است که حداقل 3 بیلیون سال عمر داشته باشد، که معادل مدت زمانی است که طول کشیده تا زمین به مرحله فعلی خود برسد. این زمان هم برای سیاره و هم برای رشد موجودات زنده در آنها زمان مناسبی است. او می گوید :

"از دیگر شرایط این ستاره ها این است که حجم آنها بیشتر از 1.5 برابر خورشید نباشد، زیرا ستاره های بزرگتراز این اندازه عمرشان به اندازه ای نیست که قادر باشند در اطراف خود محیطی برای زندگی موجودات تهیه کنند."

"به علاوه در اتمسفر ستاره باید به اندازه کافی فلزآهن موجود باشد (حد اقل 50 درصد میزان آهنی که در اتمسفر خورشید وجود دارد)، در غیر اینصورت سیاره های اطراف آن نمی تواند شبه زمین صخره ای باشند."

ادامه مطلب
+ ; ۳:٥٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

به دنبال تمدنهای غیر زمینی

دانشمندان ستاره ای را در کهکشان راه شیری شناسایی کرده اند که می تواند یکی از بهترین مراکز سیاره ای برای پناه دادن به موجودات زنده ماوراء زمینی باشد.

این ستاره که در صورت فلکی سگهای شکاری (Canes Venatici) قرار دارد، بسیار شبیه به خورشید است و beta CVn نامیده می شود و به نظر می رسد کلیه پیش شرط های لازم برای ادامه حیات در سیاره های اطارف خود را دارد.

فاصله این ستاره تا زمین 26 سال نوری یعنی در حدود 153 تریلیون مایل است و در راس 5 ستاره ای قرار دارد که ستاره شناسان موسسه Carnegie واشنگتن معتقدند می توانند مراکز اصلی تحقیقات جدید برای برقراری ارتباط با دیگر موجودات هوشمند باشند.

دکتر ترن بال (Turnbull) توانسته است از میان 17129 ستاره ای که شرایط فیزیکی آنها در حدی است که موجودات زنده هوشمند می توانند در آنها زندگی کنند، 5 ستاره را برای تحقیق بیشتر انتخاب کند. او می گوید که انتخابش تنها بر اساس ویژگی های ستارگان بوده و معتقد است که تک تک ستارگان با هم تفاوت دارند و همه آنها شبیه خورشید نیستند.

او معتقد است که اولین معیار برای انتخاب یک ستاره این است که حداقل 3 بیلیون سال عمر داشته باشد، که معادل مدت زمانی است که طول کشیده تا زمین به مرحله فعلی خود برسد. این زمان هم برای سیاره و هم برای رشد موجودات زنده در آنها زمان مناسبی است. او می گوید :

ادامه مطلب
+ ; ۳:٥٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

اطلاعاتی در مورد آدم فضایی ها

در این سال شکل عجیبی در مقابل رصدخانه ی Chilbolton واقع در انگلستان پدیدار شد که با فلش زرد میتونید ببینیدش :پهنای این شکل که به صورت یک الماس دو بعدی درآمده بود حدود 230 فوت = حدود 700 متر مربع بود. شکل تشکیل شده بود از 138 دایره که قطر هر کدوم حدود 3 متر = 10 فوت بود که با هم چندین مثلث رو تشکیل میدادند و نهایتا شبیه به الماس میدن.ادامه مطلب
+ ; ٢:۱٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۸ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

احتمال وجود جاندارن غیرزمینی طبق نظر استفان هاوکینگ

استیفن هاوکینگ، فیزیکدان و ستاره شناس مشهور، طی یک نشست در دانشگاه جورج واشنگتون اعلام کرد احتمال حیات موجودات بیگانه با نوعی زندگی ابتدایی در جایی از کهکشان ما وجود دارد.

او اضافه می کند: با توجه به وسعت کائنات، بعید به نظر می رسد که کره زمین تنها سیاره قابل زندگی باشد و بشر برای تضمین بقای طولانی مدت خویش باید دست به کاوش فضا بزند. او در مراسم بزرگداشت 50 امین سالگرد تاسیس ناسا گفت: در قسمتی از کهکشانی که ما در آن زندگی می کنیم، احتمال وجود موجوداتی با ساختار زیستی ساده است که به نظر نمی آید موجودات هوشمندی باشند.

عدم موفقیت پروژه جستجو برای موجودات هوشمند غیرزمینی (SETI) برای یافتن هرگونه علایمی از تمدن های غیرانسانی، ثابت کرده که چنین موجوداتی تا فاصله 100 سال نوری زمین وجود ندارند.

ادامه مطلب
+ ; ٢:۱٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۸ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجوداتی غیر زمینی در آسمانها!

لطفا روی این آیه فکر کنید!

شوری29

و از نشانه های او(خداوند)آفرینش آسمانها و زمین و آنچه از جنبندگان در آنها منتشر نموده است و هرگاه بخواهد برجمع کردن آنها تواناست!

 

به این قسمت از آیه توجه کنید:

آسمانها و زمین و آنچه از جنبندگان در آنها منتشر نموده است

 

این آیه به موجوداتی غیر زمینی در آسمانها اشاره میکند!

در این آیه هم معنی جنبندگان "دابة" هست! به علاوه

دابة میتواند به معنی حیوان و چهارپا  نیز باشد!

+ ; ٢:۱٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۸ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجودات غیر زمینی

21.jpg

ادامه مطلب
+ ; ٢:۱۱ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۸ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

تصاویری از موجودات غیر زمینی

ادامه مطلب
+ ; ٢:٠۸ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۸ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

در مورد UFO

 

به نظر من هر کس که اسم موجودات فضایی را می شنوه یا یاد آدم های فضایی می افته و یا داستان های علمی تخیلی در مورد اونها.ولی آیا همه ی مطالبی که در مورد موجودات فضایی گفته و نوشته می شه ، داستانه؟ جواب این سوال هنوز معلوم نشده و حتی سازمان های معتبری مثل NASA هم جواب دقیقی به این سوال  ندادن و هنوز به تحقیقات خودشون در این مورد ادامه می دن.

UFO در زبان انگلیسی مخفف کلمات Unidentified Flying Object به معنی اشیا پرنده ناشناخته است. در مورد یوفو ها در ذهن شما یعنی هرکسی که موضوع اونها رو بدونه سوالات متعددی ایجاد میشه که خیلی از اونها جوابه مشخصی ندارن و اما چند نمونه از این جور سوالا:

چه کسانی می توانند یوفو ها را ببینه؟  چه منابع رسمی گزارش از حضور آن ها در جهان و حتی ایران دادن؟ یوفوها چه شکلی هستن؟ با چه سرعتی حرکت می کنن؟ از چه جنسی هستن؟ از کجا اومدن؟   بیشتر در چه زمان ها و مکان هایی دیده شدن؟ آیا افرادی که با این موجودات ملاقات داشتن مجروح شدن؟ و یا اصلاً زنده هستن؟ همچنین اطلاعاتی در مورد اولین نفری که یوفو ها را دید و ... .

در کشور ما متأسفانه مرکزی وجود نداره که تحقیقات کاملی در مورد یوفو ها انجام داده باشه. اما در کشورهای دیگه ای از قبیل آمریکا سازمان های مختلفی از جمله ناسا روی ایــن موضوع کــار می کنن  و آرشیو  بزرگی هم از موارد مشاهده یوفوها دارن.

ما هم سعی می کنیم که در آینده بیشتر درباره ی موجودات فرازمینی(یو فو ها) بنویسیم تا با بعضی از اسرار شناخته شده درباره ی اونها بیشتر آشنا بشید!

+ ; ۱:٤٤ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۸ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

مطالعات فوق سری آمریکا

این تصویر فریمی است متعلق به یک قطعه فیلم معروف و جنجالی به مدت ? دقیقه و ?? ثانیه که توسط فردی که خود را ((ویکتور)) معرفی کرده است و به صورت مخفیانه از پایگاه فوق سری (گروم لیک )واقع در منطقه ?? مکانی که به گفته بسیاری از محققین مرکز ازمایش های سری دولت امریکا در رابطه با بشقاب های پرنده است خارج شده است. در این فیلم از یک موجود فرازمینی - از نژاد خاکستری ها - تحقیقاتی به عمل می اید.
Open in new window

Open in new window

ویکتور اذعان کرد چنانچه هویت اصلی او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسید. (ادعای وی درست بود چرا که بسیاری از کسانی که اقدام به افشای این مسایل کرده اند توسط دولت ایالات متحده به قتل رسیده اند.)او به بسیاری از شبکه های خبری مراجعه کرد تا فیلم را برای عموم پخش کنند. ابتدا به شبکه خبری فاکس Fox TV مراجعه نمود. اما ان شبکه به علت مشکلاتی که قبلا به خاطر پخش فیلم مستند کالبد شکافی موجود فرازمینی برایش به وجود امده بود از قبول ان فیلم سر باز زد. ان مشکلات بخاطر ان بود که پس از پخش فیلم جنجالی میان موافقان و مخالفان ان فیلم به پا خاست و باعث شد اعتبار شبکه فاکس در نظر مخالفان صحت فیلم خدشه دار شود. و کمپانی فاکس نمی خواست بار دیگر متهم به دروغ پراکنی شود. ضمن ان که پخش چنین اخباری برای شبکه های معروف امریکا خشم دولت ان کشور را برایشان به ارمغان می اورد.سر انجام شبکه ای مستقل در لوس انجلس به نام Rocket Home Pictures قبول کرد که در حضور یک کارشناس بشقاب های پرنده - دیوید مورتون - ان را برای عموم پخش کند . پس از پخش فیلم مورتون فیلم را برای بینندگان اینگونه تحلیل می کند:

ادامه مطلب
+ ; ٢:٢۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

اینترنت برای آدم فضایی ها

به گزارش ایسنا ، گوگل با همکاری مرکز پژوهشی آزمایشگاه نیروی جت ناسا ، قصد دارند اینترنت استانداردی برای برای فضا بسازند تا جایگزین سیستم های رادیویی یکبار مصرف شوند .
ارتباط در فضا مشکلاتی هم دارد ، زیرا گردش زمین موجب تغییر موقعیت فرستنده و گیرنده میشود و همچنین طولانی بودن مسافت هم یکی دیگر از این مشکلات است .

وینت سرف ( یکی از مدیران گوگل ) که در ایجاد اینترنت سهیم بوده قصد دارد پروتکل جدیدی ایجاد کند .
این پروژه ، اینترنت بینا سیاره یی نام دارد و در سال 2009 در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی ، آزمایش خواهد شد .

منبع:technews.blogfa.com

+ ; ٢:٢۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

دلایلی مبنی بر وجود آدم فضایی!

شاید شما هم تا به حال خبر مشاهده اشیاء نورانی را در آسمان شنیده باشید. دوسال پیش بود که این خبر به اوج خودش رسید. اما به تازگی اخبار ضد و نقیضی در خبرگذاری هایه ما آمده که عده ای از اهالی کشورمون شیئی نورانی را که در ارتفاعات پاییین در حرکت بوده را مشاهده کردند که از سمت شمال کره زمین به سمت جنوب در حرکت است. وقتی از دانایان در این زمینه علت را جویا شدیم، هر دلیلی رو ذکر کردند، از شهاب سنگ تا بالن هایه جاسوسی و شفق هایه قطبی اما یه احتمال رو ذکر نکردند. احتمال ... احتمال .... احتمال وجود سفینه آدم فضایی ها. من دلایلی دارم که ثابت می کنم اون اشیاء نورانی آدم فضایی بودند. اگه نمی دونین بدونین که الان آدم فضایی هایه زیادی در ایران زندگی می کنن. و خودشون رو به شکل ما انسان ها در آوردن . شاید با نگاه اول متوجه نشین. اما من چند تا نقطه ضعف در آنها پیدا کردم که چهره واقعی اون ها رو نشون می ده.

هشدار دوم : از تمامی بیماران قلبی و افرادی که روحیه ضعیف دارم تقاضا می کنم که این مطلب رو ادامه ندن. آهای شما خواننده گرامی بیا اینجا ! بیا ...

خواننده گرامی : بله !

من : پخخخخ....

خواننده گرامی : آخ قلبم.

بله ببینین این خواننده سکته کرد.  من که می گم نخونین برایه همینه. من هیچ گونه مسئولیتی رو در قبال جان شما قبول نمی کنم. (هشدار آخر! )

ادامه مطلب
+ ; ٢:۱۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

یوفو 1

UFO در زبان انگلیسی مخفف کلمات Unidentified Flying Object به معنی اشیا پرنده ناشناخته است. در مورد یوفو ها در ذهن شما یعنی هرکسی که موضوع اونها رو بدونه سوالات متعددی ایجاد میشه که خیلی از اونها جوابه مشخصی ندارند و اما اون سوالات :

چه کسانی می توانند یوفو ها را ببینند؟  چه منابع رسمی گزارش از حضور آن ها در جهان و حتی ایران داده اند؟ یوفوها چه شکلی هستند؟ با چه سرعتی حرکت می کنند؟ از چه جنسی هستند؟ از کجا آمده اند؟ آن ها بیشتر در چه زمان ها و مکان هایی دیده شده اند؟ آیا افرادی که با اینگونه موجودات ملاقات داشته اند مجروح شده اند؟ و یا اصلاً زنده هستند؟ همچنین اطلاعاتی در مورد اولین نفری که یوفو ها را دید و ... .

(شما هم اگر سوالی به غیر از این سوالات داشتید می تونید برای ما بفرستید تا ما جوابشو تو وبلاگ بدیم؛ مرسی)

در کشور ما (طبق معمول) متأسفانه مرکزی وجود ندارد که تحقیقات کاملی در مورد یوفو ها انجام داده باشد. اما در کشورهای دیگری از قبیل آمریکا سازمان های مختلفی از جمله ناسا روی ایــن موضوع کــار می کنند و آرشیو  بزرگی از موارد مشاهده یوفوها دارند.

منبع:ufoworld.blogfa.com

+ ; ۱:٥٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

فضایی هراس انگیز

ام اولین فیلم صدادار اکسپرسیونیستی فریتز لانگ است. اکسپرسیونیسم نهضتی است در هنرهای تجسمی از جمله سینما که هدف آن نمایش دنیای درونی انسان اروپایی و به ویژه آلمانی دهه های نخستین قرن بیستم است. علل مختلفی در موجد شدن این هنر که طبعا یک مولفه روبنایی است نقش داشته اند. یکی از این عوامل جنگ جهانی اول و پیامدهای فاجعه بار آن برای آلمان بود که در آن جنگ شکست خورد. از مشخصات اکسپرسیونیسم برای ترسیم دنیای مورد نظر خود، دستکاری در واقعیت، دکورهای عجیب و غیرواقعی، سایه های کج و اغراق آمیز است و همه این عناصر موجب ترسیم فضای هراس انگیزی می شود که به نوعی تجلی دهنده درونیات آدم هایی است که در چنین فضایی زندگی و یا فی الواقع دست و پا می زنند. در فیلم ام، پیتر لوره قاتل روانی است که دختر بچه های معصوم را فریب می دهد و بعد آنها را می کشد. با توجه به زمان ساخت فیلم که سال ۱۹۳۱ است لانگ خطر شکل گیری نازیسم را به خوبی حس کرده بود. شکل و سبک روایی لانگ از یک سو متاثر از پیامدهای شکست آلمان در جنگ جهانی اول است و از سوی دیگر تکوین تدریجی نازیسم بوده است. در همان سال ها گوبلز که از سران بزرگ حزب نازیسم بود به فریتز لانگ پیشنهاد همکاری داد که در صورت پذیرش، سمت بزرگی به وی تفویض می شد. اما هنرمندی بزرگ چون لانگ که احساس و اندیشه اش یا چنین شرایطی در تعارضی انتاگونیستی قرار داشت، پیشنهاد گوبلز را نپذیرفت و راهی آمریکا شد. پیتر لوره پس از دستگیری در دادگاه می گوید که آنچه انجام داده است غیرارادی بوده است. وکیل تسخیری وی نیز همسو با این مدعا به حضار اظهار می دارد که او قبل از اینکه قاتل باشد، یک بیمار است. وکیل تسخیری پیشنهاد می کند به جای این که او را به دست جلاد بسپارید، تحویل بیمارستان دهید. سخن وکیل جای تامل دارد، زیرا این قاتل قربانی شرایط شده است. این شرایط همان بستر اجتماعی است که او در آن پرورش یافته است.

ادامه مطلب
+ ; ٢:۱٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٤ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

نجوم:دنیای فراموش شده

دستیابی به فضای بیکران از آرزوهای دیرینه بشر بوده است. 50 سال از پرواز نخستین انسان به مدار زمین می‌گذرد. ورورد به عصر فضا و بهره‌مندی از امکانات بالقوه و موهبات الهی آن ،میراثی است برای تمام بشر. فناوری فضایی که در روزهای آغازین بهانه‌ای برای رقابت‌های سیاسی و نظامی ابرقدرتهای آن روز جهان بود، رفته رفته جایگاه واقعی خود را در تمامی امور و شئون زندگی امروزی پیدا کرده به نحوی که برخورداری از فناوری فضایی تبدیل به یک الزام شده است. در این میان در چند سال گذشته گامهای مثبتی برای ورود بخش خصوصی به این حوزه برداشته شده است که بی شک نام پیشگامان این عرصه در تاریخ بشر به نیکی به جا خواهد ماند.
انوشه انصاری بانوی موفق و ممتاز ایرانی ، یکی از این بزرگان است. این زن دانشمند و علاقمند ایرانی با اراده بزرگ و بلند، تلاشی را آغاز کرده است که افقهای جدیدی به روی بشریت خواهد گشود. پرواز ایشان به ایستگاه بین‌المللی به عنوان تنها جایگاه استقرار انسان در فضا، افتخاری بس غرور‌آمیز برای تمام ایرانیان خواهد بود اما نباید تاثیر شگرف خدمات و فعالیتهای ایشان در رونق فعالیتهای فضایی در مقیاس عمومی و در سطح بین‌المللی را فراموش نمود.
سازمان فضایی ایران به عنوان متولی بخش فضا در کشور، ضمن حمایت از فعالیتها و خدمات ارزنده خانم انصاری در ترویج و توسعه فناوری فضایی آرزوی موفقیت و سلامت برای ایشان در سفر فضایی به ایستگاه بین‌المللی را دارد و امیدوار است سفر این بانوی ایرانی به ایستگاه فضایی بین‌المللی پیام آور صلح و شادی برای جامعه بشری باشد.

منبع:lahijnar.blogfa.com

+ ; ٢:٠٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٤ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

بشقاب پرنده های آسمان ایران: آمریکا یا آدم فضایی ها؟

جسم های پرنده ناشناخته یا همان ها که برخی دوست دارند آنها را «بشقاب پرنده» بخوانند، پدیده هائی هستند که گهگاه در آسمان ظاهر می شوند و فرضیه های گوناگونی درباره ماهیت آنها وجود دارد.

پیدایش این پدیده ها در آسمان ایران، به ویژه در سال های اخیر افزایش یافته است.

در سال ۱۳۵۵حضور یک جسم پرنده ناشناخته بر فراز شمیران در شمال تهران باعث بسیج بخشی از نیروی هوائی شد و دو فروند هواپیمای جنگنده  F-4 از پایگاه هوائی شاهرخی (نوژه ) در همدان به سوی تهران پرواز کردند تا درباره آن تحقیق کنند، ولی موفق به انجام این کار نشدند زیرا ، به گفته خلبانان، آلات دقیق و وسائل ارتباط رادیوئی هواپیما ها با نزدیک شدن به جسم ناشناخته از کار افتاد.

در سالهای ۱۳۸۲ ، ۱۳۸۳، ۱۳۸۴ و ۱۳۸۶ هم خبر های زیادی درباره رویت این جسم های پرنده ناشناخته در  مکان های مختلف درآسمان ایران گزارش شد.

آخرین رویت یک جسم بسیار نورانی۱۲ خرداد سال جاری بر فراز کرمانشاه بود که از ساعت ۲ بامداد به مدت چند ساعت در آسمان این شهر قابل مشاهده بود.

دکتر محمد حیدری ملایری ، «اخترفیزیکدان» رصد خانه پاریس، در مصاحبه ای با رادیو فردا، از فرضیه های گوناگونی که درباره این اشیای نورانی وجود دارند، می گوید:

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

حلقه کشتزار

نکته جالب در این تصویر این است که برای اولین بار این تصاویر در مزرعه کلزا ( گیاه روغنی زرد رنگ ) ایجاد شد.اینجا همان مکانی است که سال قبل،در مزرعه گندم، تصویر ایجاد شد !!!! صاحب زمین از ترس نیروهای شیطانی تصمیم گرفت دیگر گندم نکارد !!!! و در سال بعد گیاه کلزا کاشت ،ولی باز هم تصویر ایجاد شد !!! صاحب بدبخت، زمین مزرعه خود را به نازل ترین قیمت فروخت و فرار کرد !!!!

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:۱٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

حمله‌ی موجودات فضایی همچنان می‌فروشد

برای دومین هفته متوالی "میزبان" به قلم استفانی میر، عنوان پرفروش‌ترین کتاب هفته گذشته آمریکا را از آن خود کرد.

در این کتاب، موجودات فضایی به زمین حمله می‌کنند و بر ذهن و روح میزبانان خود یعنی انسان ها مستولی می شوند؛ در حالی که جسم آنها دست نخورده باقی می‌ماند. بیشتر افراد زمینی تسلیم فضایی ها می شوند؛ ولی در این میان زنی به نام ملانی استرایدر مقاومت می کند و اجازه نمی دهد این میهمانان ناخوانده، برذهن او مسلط شوند یا آرزوهای او را به سرقت ببرند.
"شریک زندگی‌ات را دوست بدار" نوشته «امیلی گیفین» در جایگاه دوم جدول پرفروش ها قرار دارد. این کتاب که برای نخستین بار در جدول دیده می شود، درباره روابط زوجی به نام الی و اندی است. الی رابطه خوبی با همسرش دارد؛ ولی با پیدا شدن سر و کله همسر سابقش، زندگی او دچار مشکلات فراوانی می شود. این رمان، تاییدی دیگر بر توانایی های امیلی گیفین و درخشش او در حوزه داستان های تخیلی است.

کتاب "یکشنبه در تیفانی" نوشته جیمز پاترسون و گابریل چاربونت که هفته پیش در رده دوم جدول پرفروش ها قرار داشت، این بار در جایگاه سوم قرار گرفت.

داستان این کتاب، حول محور زندگی دختربچه ای به نام "جین" می گردد که بسیار تنهاست؛ بنابراین "جین" با دوست خیالی خود "مایکل" روزگار را می گذراند؛ ولی این دوست خیالی در 8 سالگی، او را ترک می کند و جین باز هم تنها می ماند. در 30 سالگی با همه درخشش در صحنه تئاتر باز هم تنهاست تا اینکه با همسرش مایکل آشنا می شود و رویای کودکی او به تحقق می پیوندد. این کتاب برای سومین بار است که در لیست کتاب های پرفروش دیده می شود.

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:۱۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

بشقاب پرنده وموجودات ناشناخته

ماجرای بشقاب پرنده هایی که در تابستان پنجاه سال پیش در شهر رازول آمریکا فرود آمدند، همچنان موضوع بحث محافل علمی و غیرعلمی در آمریکا و سرتاسرجهان است. هرچند که دولت آمریکا بارها اعلام کرده است که حادثه رازول یک دروغ است، اما شواهد بسیاری وجود دارد که حکایت از آن می کند که موجودات فضایی واقعاً در سال 1947 در روی کره زمین و در شهر رازول فرود آمدند و مسایلی را آفریدند، فرانک کافمن هشتاد و یک ساله، یکی از ساکنان شهر رازول آمریکاست. او یکی از اندک شاهدان زنده حادثه «رازول» در تابستان 1947 است او می گوید به چشم خود دیده است که بشقاب پرنده ای سقوط کرد و اجساد سرنشینان فضایی آن را نظامیان آمریکایی جمع آوری کرده و با خود بردند. کافمن در ژوئیه 1947 که کارمند غیرنظامی پایگاه هوایی رازول بود از طرف فرماندهان این پایگاه مأموریت یافت تا ببیند چه چیزی در بستر خشک رودخانه، در شمال غربی شهر سقوط کرده است. او می گوید: «از نزدیک دو جسد موجود فضایی را دیدم که یکی در بقایای خرد شده بشقاب پرنده و دیگری روی سنگی در بستر رودخانه افتاده بود. آنها موجوداتی خوش قیافه، با صورت و پوستی به رنگ خاکستری بودند، صد و شصت و پنج سانتیمتر طول قدشان بود. با چشمانی که اندکی از حدقه بیرون آمده، گوش های کوچک، بینی کوچک بدون مو و ظاهر زیبا بودند.من نظامیان را دیدم که 5 جنازه را در کیسه هایی ریختند و در یک خودروی جیب گذاردند و بردند.»
علاوه بر آقای فرانک کافمن، شاهدان بسیار دیگری وجود دارند که خبر از وقوع اتفاقی خارق العاده در شمال غربی شهر رازول می دهند.
با این وصف، دولت و ارتش آمریکا بنا به دلایلی همیشه این حادثه را انکار کرده است. پایگاه هوایی رازول در روز هفتم ژوئیه سال 1947 در بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد به یک دیسک پرنده دست یافته است اما ساعاتی بعد در همان روز، یک ژنرال نیروی هوایی در تگزاس گفت، شیء مورد بحث در واقع یک بالون هواشناسی بوده است. در همین ارتباط، خانم گلن دنیس، که در آن زمان یک تکنسین 22 ساله بود نیز می گوید: «در اوایل ژوئیه سال 1947 شاهد فعالیتهای عجیب در پایگاه هوایی ارتش بودم و پرستاری در پایگاه سرم داد زد و گفت: با حداکثر سرعتی که می توانی از اینجا برو.» او می گوید: پلیس نظامی وی را از پایگاه بیرون کرد و به او دستور داد که آرام باشد. اما پرستار روز بعد او را یافت و به او گفت: «موجودات کوچکی را کالبد شکافی کرده که وزن بدنشان به زحمت به 14 کیلو می رسید و چشمها و سربزرگ با چهار انگشت در هر دست داشتند که در انتهای هر انگشت یک زایده مکنده قرار داشت.» (در اینده درباره  شهر رازول باز هم خواهم نوشت )

در سال 1970 لایمادف که یک افسر بلند پایه کا .گ .ب بود به غرب پناهنده شد . او علاوه بر اسرار نظامی . حادثه ای را تعریف کرد که مدتها خبر اول تمام خبرگزاری های بزرگ شد . او پرده از رازی برداشت که برای انسان امروز باور کردنی نبود . او از سقوط بشقاب پرنده ای در جنگلهای سیبری خبر داد, و از ان بدتر چند نفری که خبر سقوط بشقاب پرنده را به ماموران امنیتی داده بودن همانجا کشته شدن تا خبر مخفی بماند . او همچنین از پایگاهای مخفی که در ان دانشمندان علوم مختلف به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستن سخن گفت . او بعد از افشای این مسائل همیشه در هراس بود تا توسط  ماموران کا .گ . ب گشته نشود

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

فر ضیه های جالب در مورد موجودات فضایی

فرضیه تامل:
شاید پیشرفته ترین تمدن ها بیش از هر چیز سر گرم تامل معنوی باشند و کوچکترین علاقه ای به کشف و جست و جوی ماها نداشته باشند .

فرضیه خودویرانگری :
شاید اغلب نژادهای با فناوری پیشرفته اندکی پس از کشف انرژی هسته ای با جنگ
هسته ای خود را نابود کرده اند .

فرضیه باغ وحش :
شاید تمدنی پیشرفته زمین را به نوغی پارک ملی یا منطقه ی حفاظت شده ی
حیات وحش کنار گذاشته است .

فرضیه یوفوها UFO;unidentified flying objects
موجودات فضائی نه تنها به زمین آمده اندبلکه هنوز هم روی زمین اند
.
+ ; ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجودات فضایی و نشانه هایی از آن ها در زمین

جیسون آندرو 11 ساله بود که راز ترسناکش را فاش کرد.این اتفاق در یک روز جمعه در سال1995 میلادی افتاد. جیسون به همراه خانواده اش در حال تماشای یک برنامه ی تلوزیونی بودند. برنامه درباره ی مردی بود که با حافظه اش دچار مشکل شده بود. او میگفت : گاهی حالتی برایم پیش می آید و انگار ساعت هایی از حافظه ام پاک میشود.

ناگهان جیسون از جایش پرید و فریاد زد : این مرد باید از اینکه نمیتواند آن ساعت ها را به یاد بیاورد خوشحال باشد! پسر در حالی که گریه میکرد فریاد زد : متوجه نمی شوید؟! این مرد که در تلوزیون میبینیدش به وسیله ی موجودات فضایی ربوده شده است!

سپس برای پدر و مادرش تعریف کرد که او هم چند بار توسط موجودات فضایی دزدیده شده است موجوداتی که اصلا شبیه موجودات زمینی نبودند. با وجودی که موجودات فضایی مدام حافظه ی جیسون را پاک می کردند اما جیسون چیزهایی را به یاد می آورد. او میگوید ابتدا نور زیادی به چشم هایم می خورد و سپس موجودات فضایی وارد میشدند و مرا با خود به یک سالن بزرگ میبردند. وقتی مرا بلند میکردند انگشتان آنها را می دیدم انگشتانشان باریک و بلند بود و بند های درشتی استخوان هایشان را به هم وصل کرده بود موجودات فضایی پسر را آزمایش می کردند سپس او را به اتاقش باز میگرداندند.

پدر و مادر جیسون حرف های پسرشان را باور کردند. مادر او درباره ی این ماجرای عجیب یک داستان نوشت. خبرنگاران به طرف خانه ی آن ها که در منطقه ی کنت انگلستان بود هجوم آوردند و خیلی زود خبر پسری که به وسیله ی موجودات فضایی ربوده شده بود در همه ی جهان پخش شد.

شاید این داستان آدم ربایی فضایی بیشتر موضوع ساده ای مثل ترس از تاریکی باشد شاید هم مثل بسیاری از اتفاق های دیگری باشد که در جهان می افتد و ما هنوز توضیحی برای آن ها نداریم.

یک رویداد عجیب دیگر : در سال 1908 میلادی انفجار شدیدی در صحرای شمال سیبری به وقوع پیوست. شدت انفجار به حدی بود که صدای آن تا مسافت 800 کیلومتری شنیده شد و گیاهان منطقه ای به وسعت دو هزار کیلومتر مربع سوختند و نابود شدند. همان زمان دانشمندان محل انفجار را نقطه ای در بالای جو زمین پیش بینی کردند اما هرگز علت این انفجار شدید مشخص نشد.

تا اینکه سه سال پیش اعلام شد که بقایای اشیایی شبیه به سفینه در منطقه ی شمال سیبری پیدا شده است و بر اساس آن یورگ لافبن پژوهشگر روس اعلام کرد که احتمالا در سال 1908 میلادی یک شهابسنگ غول پیکر در حال برخورد با زمین بوده است که موجودات فضایی با سفینه شان به شهابسنگ میزنند و در اثر برخورد با شهابسنگ منفجر میشوند و آنچه سه سال پیش در سیبری کشف شد بقایای سفینه ی موجودات فضایی بوده است.

داستان های بیشماری از این دست وجود دارد حتی بعضی ها طرح های عجیب و زیبای مزرعه های غلات را کار موجودات فضایی می دانند. بعضی ها هم ادعا میکنند که بشقاب پرنده را دیده اند. فیلم های سینمایی زیادی نیز درباره ی موجودات عجیب فضایی ساخته شده است که در آن ها موجودات فضایی با سر های بسیار بزرگ و چشم های بادامی درشت تصویر شده اند. اما دانشمندان به همه ی اینها فقط میخندند.

منبع:arvah.org

+ ; ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی ها حمله می کنند!

مشاهده دایره های بزرگ در مزارع ... شکل های عجیب و چشمگیر ... موجودات فضایی ...

5 سال پیش فیلمی ساخته شد به نام نشانه ها. این فیلم، که توسط ام. نایت. شیامالان نوشته و کارگردانی شده بود، درباره ی خانواده ی کوچکی در حومه ی یک شهر بود که تصاویر عجیبی در مزارع خود مشاهده کردند و بعد هم مشخص شد که آنها کار موجودات فضایی بوده اند ...

اما حالا، در سال 2007، واقعا چنین چیزی اتفاق افتاده! در مزاع روستاییان اروپایی شکل های دایره وار بزرگ و زیبایی دیده می شود که درست کردن آنها از عهده ی هیچ انسانی بر نمی آید و همه هم در مدت یک شب به وجود آمده اند ... کمی تعجب برانگیز نیست؟ یا حتی دلهره آور؟؟؟ برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید، توصیه می کنم به سایت زیر سری بزنید:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=39972

اما واقعیات نشان می دهد که UFO ها (Unidentified Flying Object) و آدم فضایی ها، چندان هم تخیلی نیستند. تحقیقات زیادی در این باره انجام شده و می شود. حتی در برخی دانشگاهها رشته ای به نام UFOlogy تدریس می شود!!! ( برای اطلاعات بیشتر سری به این سایتها بزنید: www.ufoarea.com  www.ufoevidence.org  www.ufomystic.com )

 هر چند وقت یکبار از همین شهرهای کشور خودمان خبر می آید که چندین نفر، چند شی نورانی را در آسمان مشاهده کرده اند.

یک صحنه در همان فیلم Signs وجود داشت که صحنه ای از یک جشن تولد در برزیل را نشان می داد که ناگهان سر و کله ی یک موجود بلند قد و سبز رنگ پیدا می شود و بچه ها فرار می کنند ... این صحنه، به واقعه ی وارگینا اشاره دارد که در یکی از شهرهای کشور برزیل به وقوع پیوسته است. طی این واقعه، یک موجود فضایی ( که ابتدا توسط سه زن در حال پیاده روی و سپس توسط یک سری بچه ها رویت می شود ) توسط نیروهای ارتش دستگیر می شود. اما دولت برزیل هر گونه شواهدی را تکذیب می کند.

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجودات فضایی...!!واقعیت یا خیال؟

بیش از پنج میلیون سال است که هرازگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده‌ها و انسانهای فضایی گزارش شده است. تاکنون هزاران برگ پرونده محرمانه برای اثبات وجود این پدیده‌ها تحت بررسی قرار گرفته‌اند ولی هنوز هم بسیاری از جوانب مربوط به <فضایی‌ها> ناشناخته باقی مانده است. موضع دانشمندان نسبت به این گزارشات نیز وضعیت را بغرنج‌تر می‌نماید. به نظر می‌رسد که آنها میل دارند این حرف‌ها را رد کنند ولی باز هم چندان به حرف خود اطمینان ندارند. فضایی‌ها ارتباط نزدیکی به ارتش، علوم و سیاستهای تحقیقاتی قدرتهای جهانی دارند و این موضوع در برخی از مدارک محرمانه موسسات سری دولت‌هایی همچون آمریکا مثل CIA، FBI، وزارت اطلاعات، ناسا و > NORADفرمانداری دفاع هوایی آمریکای شمالی) وجود دارد.
برخی بر این باورند که این موسسات نه تنها از وجود فضایی‌ها آگاه هستند بلکه سعی دارند تکنولوژی‌هایی شبیه به تکنولوژی فضایی‌ها را نیز بسازند و ظاهرا به دانشمندان گفته شده است چشم خود را بر روی این موضوع ببندند و در نتیجه موسسات سری به راحتی آزمایشات مخفی خود را انجام می‌دهند.

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجودات خیالی فضایی

بیشترین پرسشی که در چند هفته اخیر دریافت شد (منظور در روزنامه شرق)، در باره موجودات فضایی و بشقاب پرنده‌ها بود. نگارنده علیرغم اینکه تمایلی به بررسی موضوعی که از اصل و اساس غیرعلمی و خیالی است، نداشت؛ اما ناچار دید که مطالب این هفته را به آن اختصاص دهد.

انسان از دیرباز در اندیشه یافتن و شناختن موجودات ذی‌شعور دیگری در روی زمین و یا در آسمان‌ها بوده است. کنجکاوی قابل ستایش و سیری‌ناپذیر، در طول هزاران سال انسان را خسته و مأیوس نکرده است. اما تاکنون نتیجه همه این کاوش‌ها فقط «هیچ» بوده است و هنوز از پس این زمان درازآهنگ بر روی نقطه آغاز ایستاده‌ایم. آگاهی‌هایی که انسان امروز از بزرگی و عظمت غیر قابل تصور کیهان، با گستره‌ای در حدود چهارده میلیارد سال نوری دارد، به او اجازه نمی‌دهد و نباید هم بدهد که بپندارد خود به تنهایی باهوش‌ترین موجود جهان است. این احتمالی غیر علمی نیست که تصور کنیم به همان نسبتی که جهان پیرامون ما از ما بزرگتر و بسی پرشمارتر است، موجودات دیگری نیز وجود داشته باشند که هم از نظر تعداد و تنوع و هم از نظر توانایی‌های فکری از ما پیشی داشته باشند. همچنین ممکن است که این موجودات تصور شده ما، نه در فاصله‌ای بسیار بعید که حتی در نزدیکی ما باشند. اما درکی که ما از پدیده هنوز غیرقابل توصیف و تعریف‌ناپذیر «زمان» و «مکان» داریم، با درک آنان متفاوت باشد و این خود موجب ناکارآمدی ابزارهای «شناخت‌شناسی» ما از آنان شود. ما بر روی زمین با جاندارانی آشنا هستیم که طول عمر آنان از چند ساعت تا چند صدسال متغیر است. آیا همه آنان از مفهوم زمان همان درکی را دارند که ما داریم؟ آیا موجوداتی وجود دارند که عمر آنان کسری از ثانیه یا حتی هزاران سال باشد؟ در اینصورت آیا ما قادر به درک حضور آنان خواهیم بود؟ اینها و بسیاری احتمال‌ها و اندیشه‌های دیگر که در اینجا فرصت پرداختن بدان نیست، پرسش‌هایی حل نشده اما کماکان زنده و پویا در ذهن بشر هستند.

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

نقشه های جغرافیایی 11000 ساله

در روز نهم نوامبر سال 1929 دکتر خلیل الدم رئیس موزه ملی ترکیه دو قطعه پاره شده از یک نقشه جغرافیایی متعلق به پیری رئیس دریانورد شهیر عثمانی پیدا کرد. پیری رئیس در زمان حیات سمت امیرالبحری ناوگان دریای سرخ و خلیج فارس را به عهده داشت. او در سال 1513 در شهر گلیبولو ترسیم نقشه های جغرافیایی را آغاز کرد و در سال 1517 آنها را در سفری به استانبول به سلطان سلیم اول فاتح مصر تقدیم نمود. پیری رئیس حتی قبل از پیدا شدن این قطعات نیز به عنوان یک نقشه کش ماهر در ترکیه شهرت فراوان داشت. از او 215 نقشه دیگر نیز باقی مانده است که وی در کتابی به نام بحریه آنها را شرح داده و تفسیر کرده است. دو قطعه نقشه پیدا شده توسط خلیل الدم را که با رنگهای بارز بر رمی پوست آهو رسم شده اند را قطعاتی از نقشه کل جهان می دانند که به دست پیری رئیس ترسیم گردیده و از قرنها پیش مفقود الاثر محسوب می شد. در سالهای دهه 40 قرن حاضر کپی هایی از این قطعات نقشه در مقیاس وسیع تهیه شد و در اختیار موزه ها و کتابخانه های متعدد قرار گرفت. در سال 1954 این اوراق به دست آرلینگتن. اچ مالری کارتوگراف مشهور آمریکایی که به ویژه در بررسی و ارزیابی از نقشه های دریایی قدیمی تبحر و مهارت خاصی داشت رسید. نقشه های پیری رئیس مالری را بشدت تحت تاثیر قرار داد. چون بر روی آنها قاره قطب جنوب رسم شده بود که در سال 1513 هنوز کشف نگردیده بود. پیری رئیس در کتاب بحریه خود نوشته است که نقشه کامل جهان را از ترکیب 20 نقشه جزئی کوچکتر رسم کرده و برای ترسیم محدوده سواحل جزایر آنتیل نیز از یک نقشه متعلق به کریستف کلمب استفاده کرده است. که البته باید متذکر شد که تاکنون هیچ کس چنین نقشه ای که متعلق به کریستف کلمب باشد پیدا نکرده است. در کتاب بحریه در مورد قاره آمریکا جزییاتی ذکر شده که قطعا" برای پیری رئیس ناشناس بوده است. البته این احتما ل وجود دارد که رئیس جزئیات نامبرده را از کریستف کلمب که تازه در سال 1511 از سفر اکتشافی خود باز گشته بود کسب کرده باشد. از نظر تئوریک این تبادل تجربه امکان پذیر می باشد اما شخص پیری رئیس از بی نظیر بودن نقشه هایش کاملا" مطمئن بوده و در این مورد متذکر شده است که در حال حاضر هیچ کس نقشه ای مانند این نقشه در اختیار ندارد.

آرلینگتن مالری از همکار خود والترز که در انستیتوی نقشه برداری نیروی دریایی آمریکا کار می کرد درخواست کمک نمود. والترز به محض دیدن نقشه ها از دقتی که در تعیین و ترسیم فاصله های میان دنیای نو و کهن به کار رفته است شگفت زده شد. چون در آغاز قرن شانزدهم هنوز قاره آمریکا در هیچ نقشه ای رسم نشده بود. دقت کامل در تعیین محل جزایر قناری و جزایر آزور نیز برای والترز که در این زمینه کارشناسی مسلم محسوب می شد تعجب آور بود. او و مالری همچنین متوجه شدن که پیری رئیس در ترسیم نقشه ها یا از مختصات مرسوم در زمان خود استفاده نکرده و یا زمین را مانند گذشتگان صفحه ای مستوی فرض کرده بود. این امر پژوهشگران نامبرده را کنجکاو نمود و آن دو برای سر در آوردن از موضوع ،شبکه نقشه خوانی ویژه ای طراحی کردند و به کمک آن نقشه های قدیمی پیری رئیس را بر روی یک کره جغرافیایی مدرن منتقل نمودند.

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

استون هنج رصد خانه ای هزاران ساله

در جنوب انگلستان مجموعه تخته سنگی عظیمی به نام استون هنج وجود دارد که این مجموعه در حدود سال 2800 قبل از میلاد مسیح بنا شده است. چشمگیرترین بنا در این مجموعه ساختار نعل اسبی شکلی متشکل از پنج تخته تریلیت عظیم است.(واژه تریلیت از زبان یونانی گرفته شده و به معنای ساختمانی با سه تخته سنگ است). هر تریلیت از دو ستون سنگی عمودی به ارتفاع بیش از هفت متر و هر یک به وزن حدود 50 تن تشکیل شده است که بر روی هر دو ستون یک تخته سنگ عظیم به طور افقی قرار گرفته است. تنها حمل و نقل و بر پا داشتن چنین تخته سنگهای چند تنی خود نشانه چشمگیر از وجود یک قابلیت و ظرفیت فنی بالاست. این تخته سنگهای عظیم خود از صخره های سنگی کوهستانی که در فاصله 32 کیلومتری قرار دارد جدا شده و به این مکان انتقال یافته اند. ولی مسئله شگفتی آفرین در استون هنج تخته سنگها نیستند بلکه نظم و ترتیب قرار گرفتن آنهاست. در سالهای اخیر محاسبات و پردازشهای رایانه ای چنین نتیجه داده اند که این تاسیسات در واقع رصدخانه عظیمی را برای مشاهده و رصد مسیر حرکت خورشید و ماه تشکیل می دهد.سنگها چنان نظم و ترتیب یافته اند که خطوط فرضی مواضعی را نشان می دهند که خورشید در اوقات تحویل آفتاب تابستانی یا زمستانی از آن مواضع طلوع می کند و ماه در زمانهای معینی از سال در آن مواضع پدیدار می شود.

+ ; ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آیا موجودات بیگانه زمانی از زمین دیدار کرده اند؟

شاید موجودات بیگانه هزاران سال پیش از سیاره ما دیدار و با پیشینیان ما صحبت کرده باشند. بدیهی است که نیاکان ما در آن زمان نه چیز زیادی درباره عالم می دانستند و نه درک و فهمی از یک فناوری بسیار پیشرفته داشتند. به این سبب آنها شاید این بیگانگان نیرومند را به عنوان خدایان خویش می انگاشتند. این مسئله ای است که حداقل نویسنده سوئیسی اریک فون دنیکن از دهها سا ل پیش در نوشته های خود ادعا کرده است.نخستین کتابش در این باره که در سا ل 1968 انتشار یافت به یکباره او را مشهور کرد. این کتاب خاطراتی در باره آینده نام داشت. او در این کتاب ادعا کرد که بسیاری از چیزهایی که در نظر باستان شناسان اسرار آمیز و معما گونه جلوه می کند در واقع توصیف و نمایش ناشیانه وقایع و حوادثی اند که در زمان اجداد و نیاکان ما اتفاق افتاده و برای آنها درک ناشدنی و نامفهوم بوده اند.

دنیکن پس از آن کتابهای زیاد دیگری در زمینه های مشابه نوشت. او انبوهی از اسناد ، مدارک و شواهدی را برای ادعاهای خود مطرح کرد. اگر ما نوشته های او را باور کنیم بیگانگان خارج از زمین نه تنها بارها از زمین دیدار کرده اند بلکه به طور چشمگیری در وقایع و فرایندهای زمینی دست داشته اند. به ادعای این نویسنده موجودات بیگانه با روشهای فناوری ژنتیکی عوامل وراثتی ما را تغییر دادند تا نبوغ و استعدادمان را افزایش دهند. آنها در ساخت اهرام ثلاثه مصر کمک کردند و به انسان اختر شناسی ، کشاورزی و پزشکی آموختند و حتی بعضی از انتخاب شدگان را به سفرهای فضایی کوتاه بردند.


منبع:p30lords.com

+ ; ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آیا در کرات دیگر حیات وجود دارد؟

از نظر ما انسانها حیات به معنی وجود شرایط حاکم بر زمین (که همانا وجود آب و اکسیژن ) است. اما این پندار قدیمی که گویا زندگی تنها تحت شرایطی شبیه به شرایط حاکم بر کره زمین می تواند وجود آید نادرست و غیر علمی است. واقعیت آن است که حتی بر روی کره زمین هم موجوداتی زندگی می کنند که نیازی به اکسیژن ندارند. این نوع موجودات را باکتری های غیر هوازی می نامند. مقدار معینی اکسیژن برای این باکتری ها حکم زهر را دارد و کشنده است. یا به عنوان مثال کاملا" منطقی به نظر می رسد که اگر تصور کنیم که آب شدیدا" رادیواکتیو سترون و عاری از هر گونه زندگی است. اما حقیقت آن است که انواعی از باکتری ها قادرند خود را با این آب مرگبار که در اطراف هسته راکتورهای اتمی جاری است وفق داده و سازگار با آن به زندگی ادامه دهند.

آزمایشی که دکتر زیگل دانشمند آلمانی انجام داده همناک و شگفت آور است. دکتر زیگل در آزمایشگاه خود شرایطی کاملا" شبیه به شرایط موجود در جو سیاره مشتری ایجاد نمود و در این محیط مرگ آور که هیچ گونه شباهتی با محیط های مناسب برای ایجاد و رشد و زندگی بنابه تعریف رایج و مرسوم آن ندارد انواعی از باکتری ها و قارچها پرورش داد و عجیب آنکه آمونیاک و متان و هیدروژن این باکتری ها و قارچها را نابود نکرد . آزمایشهای پروفسور هینتون و دکتر بلوم از دانشگاه بریستول انگلستان نیز به نتایج حیرت انگیز مشابهی منجر گردید. این دو دانشمند لارو نوعی پشه را ساعتها در دمایی حدود یکصد درجه سانتیگراد حرارت داده و سپس آنها را بلافاصله در هلیوم مایع که برودتی معادل برودت خلاء کیهانی دارد غوطه ور ساختند. دانشمندان آنگاه لارو پشه ها را در معرض اشعه پر انرژی قرار داده و در آخر دوباره آنها را به محیط عادی زندگی خود برگرداندند. آنچه غیر ممکن به نظر می رسید عملی شد. لاروها روال عادی و بیولوژیک زندگی خود را از سر گرفتند و پس از مدتی پشه های سالمی از این لاروها بیرون آمدند. ما باکتری هایی را می شناسیم که در دهانه آتشفشان و در مجاورت گدازه ها زندگی می کنند و باکتری های دیگری را سراغ داریم که از سنگ تغذیه می کنند و نیز انواعی را می شناسیم که آهن تولید می نمایند. انبوه سوالات بدون پاسخ بی وقفه در حال افزایش است.

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:۳٥ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

ufo ها یا موجودات فضایی

ناسا مدت هاست اولویت برتر را به ماموریت هایی داده که این پرسش را دنبال می کنند. آیا حیات فرازمینی ممکن است در منظومه شمسی و فراتر از آن وجود داشته باشد یا خیر؟ این اولویت نشانگر اشتیاق عمومی است که در میانه دهه ۱۹۹۰ افزایش یافت. وقتی معلوم شد قطعاتی از مریخ که به صورت شهاب سنگ به زمین رسیده بودند، حاوی ساختارهایی ریز، یادآور حیات میکروبی هستند. تفسیر کامل آن ساختارها همچنان بحث انگیز باقی ماند، اما مسلم است که هیچ چیز بیش از کشف حیات بیگانه دیدگاه ما را از انسانیت و جایگاه مان در کیهان تغییر نمی دهد. در هدف ناسا برای اکتشاف کیهان یا آموزش و الهام بخشی به نسل بعدی دانشجویان علوم دشوار و مهندسی، هیچ چیزی بیش از جست وجوی حیات بیگانه نقش ندارد.
بداقبالی بیش از این نمی شود که منابع چشمگیری را صرف جست وجوی حیات بیگانه کنیم و آنگاه در صورت مواجهه، آن را تشخیص ندهیم.
جست وجوی حیات در کیهان با درک ما از حیات روی زمین آغاز می شود. این درک طی قرن گذشته فوق العاده رشد یافته است. حال دیگر بدیهی است که گرچه حیات زمینی به راحتی به میلیون ها گونه دسته بندی می شود، اما ساختار مولکولی زیست کره نشان می دهد که تمام ارگانیسم های آزمایش شده یک نیای مشترک دارند. هیچ دلیلی در دست نیست که باور کنیم (یا حتی ظنین شویم) حیات بیش از یک بار روی زمین پدید آمده است، یا اینکه حیات ساختارهایی بیومولکولی داشته که از ساختارهای مشترک موجود در حیات شناخته شده زمینی خیلی متفاوت بوده اند. تنها نمونه ما از حیات، در سیطره بر سیاره خویش کاملاً موفق بوده است.
زمین خود محیط های گوناگونی را عرضه می کند که برخی بنا به استانداردهای انسانی بسیار خشن هستند. درسی که از مطالعات بیوشیمی زمینی و دامنه زیست محیطی روی زمین گرفتیم آن است که حیات شناخته شده به آب مایع نیاز دارد. هر کجای زمین که یک منبع انرژی همراه با آب مایع یافت شود، حیات با تنوعی استاندارد هم حاضر است. این مشاهده تاکنون از طریق فرمان «در پی آب»، به هدایت ماموریت های ناسا در جست وجوی حیات در منظومه شمسی یاری رسانده است. محیط هایی که امکان وجود آب مایع در آن بوده یا هست در صدر فهرست محل هایی قرار دارند که برای ماموریت های ناسا برنامه ریزی شده اند. وقتی مکان هایی یافت می شوند که زمین شناسی آن نشانگر وجود تقریباً قطعی مقادیر عظیم آب مایع در گذشته باشد، هیجان ها بالا می گیرد.
به همان اندازه که این استراتژی عمل گرایانه است، به همان اندازه هم دانشمندان و افراد غیرحرفه یی به یکسان پرسیده اند که آیا ممکن است کوته بینانه یا «زمین مرکز» هم باشد. همان گونه که «کارل ساگان» اشاره کرد، شگفت آور نیست اگر ارگانیسم های کربن- بنیاد که اکسیژن تنفس می کنند و ۶۰ درصدشان از آب تشکیل شده، نتیجه بگیرند حیات باید مبتنی بر کربن و آب باشد و با اکسیژن آزاد سوخت وساز کند. عمق و گستره دانش ما از شیمی زمینی ما را وسوسه می کند تا بر کربن متمرکز شویم، چون حیات زمینی بر پایه کربن است و آن شیمی آلی که ما می شناسیم از شیمی محصول طبیعی قرن نوزدهم پدید آمده که بر پایه ایزوله کردن ترکیبات از طبیعت قرار داشت. اگر حیات زمینی مولکول هایی سیلیس- بنیاد را مهیا کرده بود، آنگاه دانش ما هم از شیمی سیلیس- بنیاد اکنون پیشرفته بود.

ادامه مطلب
+ ; ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۱ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

شیرجه آدم فضایی در مکعب آبی

محمدوالا یزدانی؛ برای مایکل فلپس ثبت استانداردهای جدید معنایی ندارد. او فقط آمده رکوردها را یکی یکی بشکند. روزی که او در المپیک آتن شش طلا برد، مارک اسپیتز اسطوره امریکایی شنا که در المپیک 1972، هفت مدال طلا را درو کرده بود، لب به تحسین او گشود. حالا دیگر همه جهان او را می ستایند. در دنیایی که صدم ثانیه ها حیاتی اند، فلپس با اختلاف چهار ثانیه یی طلا می گیرد. حتی وقتی عینک شنایش دچار مشکل می شود این پسر 23 ساله امریکایی با شیشه های پر آب عینکش می رود و رکورد دنیا را می شکند. مسلماً در این شرایط هر ورزشکاری خوشحال می شود اما فلپس با ارتقا دادن رکورد جهان آن هم برای شش صدم ثانیه، اصلاً از خودش راضی نیست. انگار آن چالش های وحشتناک برای دیگر ورزشکاران، در چشمان فلپس کوچک ترین اهمیتی ندارد. بیخود نیست که کسی مثل الکساندر سوخوروکوف روس بعد از بردن مدال نقره المپیک و دور گردن انداختن آن در مدح فلپس، بهترین توضیح ممکن را ارائه می دهد؛«او آدمی عادی است اما شاید از سیاره یی متفاوت آمده باشد.» حالا او با بردن 11 مدال طلا در المپیک جاودانه شده است و تاریخ المپیک با قدمت 112 ساله اش را با نام خود عجین کرده است. شاید هر کسی جای او بود انگیزه اش را از دست می داد اما فلپس اصلاً این داستان ها را نمی فهمد؛«من هنوز بنزین زیادی داخل باکم دارم. هنوز سه مسابقه دیگر برایم باقی مانده پس بهتر است باکم را پر نگه دارم.» شاید به خاطر همین انگیزه است که همه دنیا بعد از جاودانه شدن فلپس در مدح او نوشتند.
---

وقتی محمدعلی در اوج قدرت قرار داشت یکی از رقبایش که مدام با او کل کل می کرد، یک شب خواب دید که محمدعلی را شکست داده است. او وقتی از خواب بیدار شد، به سمت او رفت و از کلی معذرت خواهی کرد. انگار در پکن هم این هفته چنین اتفاقی افتاده است، جایی که مایکل فلپس شناگر بزرگ امریکایی صبح روز چهارشنبه با قاطعیتی که فقط می توان آن را «عظیم الجثه» دانست، با بردن یازدهمین مدال طلای المپیکش تبدیل به بزرگ ترین ورزشکار این رقابت ها شد. او دهمین طلایش را در رشته 200 متر پروانه و فینال آن به دست آورد. او روز سه شنبه به راحتی هر چه تمام تر نهمین طلای المپیکش را در 200 متر آزاد به دست آورد و در المپیک بیست و نهم سومین رکورد جهانی اش را ثبت کرد. نمایش او در 200 متر آزاد آنقدر جالب بود که تنها می توان آن را تحت عنوان «اولین نمایش رسمی سندروم محمدعلی» توصیف کرد. پارک تائه هوآن، برنده مدال نقره این رشته با اختلاف دو ثانیه یی پشت سر پسر باتیموری کارش را تمام کرد، آه عمیقی از روی ناراحتی می کشد و می گوید؛«قبل از شروع مسابقه گفتم او را شکست می دهم اما این را گفتم فقط برای اینکه در مقابل یک رقیب ادعایی کرده باشم اما خودم هم این حرفم را باور نداشتم. فلپس وقتی وارد آب می شود، کار خودش را می کند؛ کاری متفاوت از کار دیگران.»

ادامه مطلب
+ ; ۳:٢۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

مکتب رایل: پیامبران فرستانده فضایی ها!

مکتب رایل مدعی است تمامی پیامبران الهی را قبول دارد با این تفاوت که ایشان را نه خداوند، بلکه انسان‌هایی ساکن کرات دیگر فرستاده‌اند که بیست و پنج هزار سال پیشرفته تر از انسان های زمینی می باشند.

از سه منظر می توان به ارزیابی مدعیات این مذهب نوساخته بشری پرداخت:
الف- از جهت مقدار هماهنگی ادعاهای این دین با آموزه های ادیان بزرگ، زیرا این دین خود را مخالف ادیان الهی ندانسته بلکه آن پیامبران را نیز رسولان الوهیم( نام انسا‌ن‌های کرات دیگر) می‌داند حال مهمترین پرسش این است که اگر این پیامبر جدید یعنی رایل ادامه دهنده راه همان انبیاء الهی است پس این همه تفاوت و تناقض از کجا آمده است؟ به برخی از این تناقضات اشاره میکنیم:
1. چگونه است که در قرآن می‌خوانیم که خداوند متولد نشده و موجودی از او متولد نمی شود[1] ولی رایل مدعی است که الوهیم (همان موجود یا موجوداتی که پیامبران را فرستاده اند) از نسل‌های قبلی الوهیم به دنیا آمده و این سلسله به دنیا آمدن‌ها تا بی‌نهایت ادامه پیدا می‌کند.
2. این دین می‌گوید از طرف همان موجودی آمده است که حضرت محمد (ص) را فرستاده است حال این سوال پیش می آید که پس چگونه در قرآن کریم حضرت محمد(ص) آخرین پیامبر دانسته شده است[2] و آیا الوهیم نمی دانست که 14 قرن بعد بناست پیامبر دیگری برای انسان‌های زمینی بفرستد؟
3. تمامی ادیان الهی بر غیر مادی بودن و نامیرا بودن خداوند و نیز ازلی و ابدی بودن او تأکید دارند در حالی که الوهیم موجودی است میرا و از پدران خود به وجود آمده است و نیز در مکانی خاص زندگی می کند و به چشم دیده می‌شود . آیا الوهیم فراموش کرده که در کتاب‌های قبلی خود به مردم چه پیامی داده و خود را چگونه معرفی کرده است؟

ادامه مطلب
+ ; ۳:۱٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

بیگانگان فضایی وجود دارند!

فضانورد سابق ناسا و ششمین فردی که قدم برخاک ماه گذاشت مدعی شد که بیگانگان فضایی نه تنها وجود دارند بلکه شبیه به "ای- تی" قهرمان فیلم علمی تخیلی معروف اسپیلبرگ هستند.
پارسیفا : ادگار میچل فضانورد سابق ناسا و ششمین فردی که قدم بر روی ماه گذاشت در اظهاراتی بیان داشت که موجودات فرا زمینی نه تنها وجود دارند بلکه شبیه به "ای تی" هستند.
ادگار میچل 77 ساله توضیح داد: "بیگانگان کوچک هستند و رفتاری دوستانه با چشمانی بزرگ دارند. اگر آنها دشمن بودند ما الان اینجا نبودیم."
براساس گزارش American Chronicle، این فضانورد سابق ناسا افزود: "پدیده بشقاب پرنده (یوفو) واقعی است حتی اگر دولتهای ما در 60 سال گذشته آن را از ما مخفی کرده باشند اما کم کم خبرها می رسند و ما می توانیم از واقعیت آگاه شویم."
وی توضیح داد: زمانی که در ناسا کار می کرده از این پدیده آگاه شده است.
این فضانورد در ماموریت آپولو 14 که سومین ماموریت ناسا به ماه بود شرکت داشت و قدم بر روی ماه گذاشت.
+ ; ۳:۱۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

داستان: آن روز که فضایی‌ها آمدند

رابرت شکلی را عموماً طنازترین نویسنده‌ی علمی‌تخیلی دنیا می‌دانند. او در آثارش غالباً تکنولوژی و یا دست‌مایه‌های دیگرِ ادبیات علمی‌تخیلی و فانتزی را با زبان ابسورد هجو می‌کند. «آن روز که فضایی‌ها آمدند» یکی از مشهورترین داستان‌های کوتاه او است که در رأس آثار طنز او قرار دارد و اثری است که در عین اختصار، مباحثی متنوع نظیر آینده‌ی بشر، برخورد با فضایی‌ها، فردیّت بشر و حتا تأویل متن را در بر گرفته است. البته بهتر است خواننده خود سراغ متن برود و حرفِ بیش از این گفته نشود.

ادامه مطلب
+ ; ۳:٠٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی ها وجود دارد یا نه ؟

تا حالا شده شب بخوابی صبح بیدار شی ببینی نصف مزرعه ذرت یا گندمتو نیست و به جاش یه علامت هندسی هک شده . عجیبه ولی واقعیت داره . عکس هایی که می بینین گویای این حرف منه به نظر شما چی میتونه یه شبه همچیت علامت هایی به وجود بیاره . ( بعضی ها میگن آدم فضایی ها برای جهت یابی روی زمین این نشانه ها را می گذارند شما چی فکر می کنید ؟ )

ادامه مطلب
+ ; ٢:٥٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٩ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آیا فضایی‌ها وجود دارند؟

در حالی که هرگز سند مطمئنی از وجود موجودات سیارات دیگر در دست نیست ولی بسیاری از مردم نمی‌توانند قبول کنند که در کهکشانی به این بزرگی که اندازه آن در حدود صد هزار سال نوری است، هیچ موجود زنده دیگری نباشد. این موضوع تا حدی پیش رفته است که در سالهای اخیر توجه خیلی‌ها به دولت آمریکا و ارتباط آن با فضایی‌ها جلب گشته و در این رابطه داستان‌های زیادی بر سر زبانها افتاده و فیلم‌های زیادی ساخته شده است و راست یا دروغ افراد بسیاری گزارش داده‌اند که با چشمان خود آدم فضایی‌ها را دیده‌اند.

 

+ ; ٩:٥۳ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی‌ها در ماه

در سال 1969 سفینه <آپولو >11 به ماه فرستاده شد. گروه فضانوردان از جمله <آرمسترانگ>، <کالینز> و <اولدرین> پس از چندین ساعت حرکت به سوی ماه، خبر دادند که چند گلوله نورانی اطراف پایه‌های سفینه هستند و با همان سرعت به دنبال آن حرکت می‌کنند. این گزارش کارکنان مرکز کنترل را نگران کرد. سه روز گذشت و هیچ انفجاری رخ نداد و آنها به ماه رسیدند.

ادامه مطلب
+ ; ٩:٤٧ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

موجودات فضایی؛ واقعیت یا خیال؟

بیش از پنج میلیون سال است که هرازگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده‌ها و انسانهای فضایی گزارش شده است. تاکنون هزاران برگ پرونده محرمانه برای اثبات وجود این پدیده‌ها تحت بررسی قرار گرفته‌اند ولی هنوز هم بسیاری از جوانب مربوط به <فضایی‌ها> ناشناخته باقی مانده است. موضع دانشمندان نسبت به این گزارشات نیز وضعیت را بغرنج‌تر می‌نماید. به نظر می‌رسد که آنها میل دارند این حرف‌ها را رد کنند ولی باز هم چندان به حرف خود اطمینان ندارند. فضایی‌ها ارتباط نزدیکی به ارتش، علوم و سیاستهای تحقیقاتی قدرتهای جهانی دارند و این موضوع در برخی از مدارک محرمانه موسسات سری دولت‌هایی همچون آمریکا مثل CIA، FBI، وزارت اطلاعات، ناسا و > NORADفرمانداری دفاع هوایی آمریکای شمالی) وجود دارد.

ادامه مطلب
+ ; ٩:٤٤ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

مطالعات فوق سری آمریکا

این تصویر فریمی است متعلق به یک قطعه فیلم معروف و جنجالی به مدت ۲ دقیقه و ۵۵ ثانیه که توسط فردی که خود را ((ویکتور)) معرفی کرده است و به صورت مخفیانه از پایگاه فوق سری (گروم لیک )واقع در منطقه ۵۱ مکانی که به گفته بسیاری از محققین مرکز ازمایش های سری دولت امریکا در رابطه با بشقاب های پرنده است خارج شده است. در این فیلم از یک موجود فرازمینی - از نژاد خاکستری ها - تحقیقاتی به عمل می اید.

ادامه مطلب
+ ; ٩:۳۸ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

چهره‌های ماه

شاید تا به حال در خیال خود تصاویر زیادی را روی سطح ماه تصور کرده باشید. شما هم می‌توانید چهره‌های مورد علاقه‌ی خود را روی سطح ماه پیدا کنید. در این مقاله برخی از چهره‌های معروف سطح ماه را بررسی می‌کنیم.
حامد پور خرسندی
۹ آذر ۱۳۸۶
 
بدون شک از اولین باری که انسان چشم به آسمان دوخت، درخشش ماه در آسمان توجه او را به خود جلب کرد.

با وجود این که انسان از ابتدای خلقت ماه را رصد کرده است، امروزه نیز رصدگران بسیاری در سراسر جهان این جرم آسمانی پرنور را رصد می‌کنند و از رصد آن لذت می‌برند. همچنین می‌توان پروژه‌های رصدی آماتوری بسیاری در رابطه با ماه انجام داد.

در اولین نگاه با چشم غیر مسلح، ماه به صورت کره‌ای نورانی با لکه‌هایی تیره دیده می‌شود که از ترکیب این لکه‌ها به صورت ذهنی، می‌توان اشکال و چهره‌های بسیاری را بر روی ماه ساخت.

اما این لکه‌های سیاه رنگ که به عنوان دریاهای ماه شناخته می‌شوند، در واقع گدازه‌های سرد شده حاصل از برخوردهای شهاب سنگی بزرگ با این قمر، در ابتدای تشکیل آن هستند. این سنگ‌های سرگردان پس از برخورد با سطح ماه، آن را شکافته‌اند و از این شکاف‌ها مواد مذاب به بیرون راه پیدا کرده‌اند. این گدازه‌های روان، مناطق پست و هموار را پوشانده‌اند که امروزه تضاد روشنایی این نقاط با مناطق مرتفع و بدون گدازه مشهود است.

در گذشته، رصدگران به گمان این که این مناطق تیره تر دریا هستند، به آنها نام «دریا» داده‌اند و هر کدام از این دریاها نیز با اسامی خاصی همچون بحران‌ها، شهد، آسایش، برودت و... شناخته می‌شوند.

حال به بررسی برخی از چهره‌های معروف روی سطح ماه می‌پردازیم:

برای دیدن چهره اول، از شب هفتم یا هشتم ماه قمری شروع می‌کنیم که ماه بصورت نیم دایره دیده می‌شود. در این مواقع دریای بحران‌ها، حاصلخیزی، شهد، آسایش، برودت و همچنین بخارها به خوبی دیده می‌شوند.

برای دیدن «دختری روی ماه» از دو دریای بحران‌ها و حاصلخیزی چشم پوشی کنید. سپس مطابق شکل، دریاهای شهد، آسایش و آرامش را توسط بسته‌ای فرضی از دیگر نقاط جدا کنید، در مرحله بعد دو خط یکی از ابتدای دریای آسایش(نسبت به غرب و شب اول) و دیگری از انتهای آرامش به طرف دهانه بارز تیکو بکشید. اگر دقت کنید درون این دو خط خمیده، دریای بخارها نیز قرار می‌گیرد، که نشان دهنده‌ی چشم دختر است. اگر کمی دقت کنید می‌توانید نیمرخ دختری را روی ماه ببینید!

 

از شب نهم به بعد می‌توانید در جستجوی نیمرخ «مردی روی ماه» باشید، مطابق شکل دو دریای آرامش، آسایش و قسمت زائده مانند آسایش را داخل بسته‌ای از حاشیه دریاها قرار دهید که نشانگر موهای مرد هستند، سپس از قسمت جنوبی دریای ابرها خطی را از حاشیه دریا به شمال (به طرف آرامش) بکشید، که این خط از حاشیه غربی اقیانوس طوفان‌ها نیز بگذرد، اگر دقت کنید می‌توانید با در نظر گرفتن دریای بخارها به عنوان چشم، تصویر مردی را روی ماه تصور کنید.

اما بر روی ماه چهره دیگری را نیز به نام «سگ تنبل» می توانید ببینید. کافی است که دو دریای آرامش و قسمت شمالی باران‌ها را به صورت مستقل از دیگر نقاط جدا کنید، سپس دریای بخارها و قسمتی از دریای باران‌ها (شمال دهانه اراتستن) را به عنوان دو چشم سگ در نظر بگیرید، اگر دقت کنید می‌توانید دهان و بینی سگ را به ترتیب در شمال دریای ابرها و جنوب کوهستان آپنین ببینید.

شب بدر فرصت مناسبی است که به دیدار "دزد دریایی" در میان دریاهای ماه بروید، تصور این شکل هم چندان سخت نیست، ولی توصیه می‌کنیم، برای دیدن آن از فیلتر کاهش دهنده نور ماه استفاده کنید. برای دیدن این شکل، قسمت تقریباً روشن اقیانوس طوفان‌ها (محدوده کوپرنیک و کپلر) را از دیگر نقاط جدا کنید. توصیف این که چگونه می‌توان این چهره را دید، به خاطر عدم وجود دریاهای مختلف در این ناحیه ممکن نیست، ولی می‌توانید با استفاده از مثلث دهانه‌های کپلر، کوپرنیک و آریستارخوس و تصور کوپرنیک به عنوان گوش دزد، این شکل را تصور کنید.

 

 

بر روی ماه می‌توانید با استفاده از تصور خود، اشکال و چهره‌های دیگری را همچون پسربچه، مرد عینکی، هندو، خرگوش، کشیش، مرد مصری، حمال، چهره معروف ماه، کلمه‌ی مکه و همچنین کلمه‌ی علی و چهره‌ها و اشکال دیگری را ببینید که به میزان تخیل و تصور شما متغیر هستند.

+ ; ٩:۳٢ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

داستان صور فلکی همان تابلوهای ستاره گون دامن شب

هرکولس:

هرکولس یک قهرمان افسانه ای یونانی است که بسیار شجاع وقوی بود.او توانسته بود12کار غیرممکن را انجام دهد.او یک شیر ویک هیولا راکشته بود.او اصطبل خیلی کثیف پادشاه آوگیس را به راحتی در یک روز تمیز نموده بود.او به کمک تغییر مسیردورودخانه وفرستادن آب به میان اصطبل،این کار را کرد.هرکولس همه وظایفس را به خوبی انجام داده بود.یعنی همه12کاررا گه هیچ کس نمی توانست انجام بدهد،اوانجام داد.

ادامه مطلب
+ ; ٩:۳٠ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٧ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

تایلندی ها آدم فضایی دیدند

بر اساس اخبار جدید منتشر شده از سوی منابع محلی تایلند، حدود 10 روستایی در نزدیکی یک شالیزار برنج یک آدم فضایی عجیب و غریب را که ظاهری متفاوت با آدم ها داشت مشاهده کردند.

ادامه مطلب
+ ; ٢:٥٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

آدم فضایی ها

بیش از پنج میلیون سال است که هرازگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده‌ها و انسانهای فضایی گزارش شده است. تاکنون هزاران برگ پرونده محرمانه برای اثبات وجود این پدیده‌ها تحت بررسی قرار گرفته‌اند ولی هنوز هم بسیاری از جوانب مربوط به <فضایی‌ها> ناشناخته باقی مانده است. موضع دانشمندان نسبت به این گزارشات نیز وضعیت را بغرنج‌تر می‌نماید. به نظر می‌رسد که آنها میل دارند این حرف‌ها را رد کنند ولی باز هم چندان به حرف خود اطمینان ندارند. فضایی‌ها ارتباط نزدیکی به ارتش، علوم و سیاستهای تحقیقاتی قدرتهای جهانی دارند و این موضوع در برخی از مدارک محرمانه موسسات سری دولت‌هایی همچون آمریکا مثل CIA، FBI، وزارت اطلاعات، ناسا و > NORADفرمانداری دفاع هوایی آمریکای شمالی) وجود دارد.

ادامه مطلب
+ ; ٢:٥۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

رابی ویلیامز: یک آدم فضایی به دیدن من آمد

رابی ویلیامز عنوان کرد که به محض نوشتن ترانه ای در مورد زندگی ماورایی توسط یک آدم فضایی دیده شده است.
خواننده ترانه فرشته ها که علاقه زیادی به کهکشان و آدم های فضایی دارد و حتی برای دیدن بشقاب پرنده ها چند روزی را به کمپ رفته بود ادعا کرده است هنگامی که در استودیوی خود در لس آنجلس مشغول کار بوده است به ناگاه نوری وارد محل کار وی شده و مجددا هم خود آن نور بیرون رفته است.
به گزارش وی گفت: "من تازه شعری را که در مورد کهکشان و آدم فضایی ها بود به پایان رسانده بودم که آن نور آمد و این اتفاق غیرعادی و جادویی است."

ادامه مطلب
+ ; ٢:٤٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()   

نقاشی آدم فضایی ها بر روی مزارع گندم

نجوم علم برتر-نقاشی آدم فضایی ها بر روی چمن

کاری از نجوم علم برتر

 نقاشی آدم فضایی ها بر روی چمن-نجوم علم برتر

وحالا این نقاشی که خودش را در آن به نمایش گذاشته

آیا کار آدم فضایی ها نیست - نجوم علم برتر

و این عکس

نقاشی آدم فضایی ها بر روی چمن - نجوم علم برتر

+ ; ٢:٤٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٦ آبان ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()